Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Nakon što je Konami izbacio, sad mogu to da kažem sa 100% sigurnošću, poluproizvod poznatiji i kao PES 2014, pred nama je PES 2015.
Ispravili su sve ono što je bilo pogrešno u odnosu na prethodnu verziju, mogao bih do sutra da pričam o tome. Elem, to sada više nije bitno, tu je novi PES!
Evo...
Elem, nisam hteo da Vam kažem odmah, ali su neke od fora upale u ovaj Yasserstain video klip, poslužili ste kao inspiracija sekiraši ;)
:sekira:
U pitanju je 5. deo serijala "Stvari koje niko ne izgovara", pogledajte i starije delove. Ja sam bio u par skečeva u ovom poslednjem:
AsxTSlqjkWE
Veoma korisno na overklok sesijama, pre svega štiti od korozije matičnu ploću, a onda i od kondezacije (obično od toga neće da crkne na LN2 sesijama, ali zna ploča da "brljavi" kada ima kondezacije).
:wave: