Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Duka legendo, samo ce jedna biti. Iako je ta Plava najslicnija PCAXE boji logo-a, veruj mi na rec da bi se smorio prvi put kada je malo isflekas. Tamno plava, pala je odluka, videces kako ce izgledati kada stigne probni dux.
:wave:
Pitacu za mere ne brinite, na kraju krajeva, ja cu uzeti jedan probni za sebe, objasnicu detaljno moje mere, pa cemo se ravnati prema tome, ali cu im svakako traziti i dimenzije po kojima prave i sl.
:wave:
Ljudi,
Okvirna cena je oko 20 eura. Cena je data za duks od debelog futera (materijal za dukseve) sa zipom i kapuljačom koja je postavljena osnovnim materijalom. Model ima i rupu za palac na ranfli (tražio sam ovo, mnogo je cool zimi ;)). Boja duksa će biti tamno plava (Jeans3) - pogledajte...
Da, ali ov de se shije 20 duxeva, rucno, viskok kvalitet, custom, tri sloja i sl... Ne tupite sada, javljam kada budem imao detaljnije informacije.
@Dexter013
Nemam predstavu stvarno, javicu sta i kako cim saznam...
:D Imali su AGP i PCIe plocu, ali ovo sto ti trazis tesko da ce da moze, znam da se salis, ali to ni u sali ne moze :D
http://www.asrock.com/mb/via/4coredual-sata2/
:wave:
Bio sam danas da razgovaram sa ljudima na ovu temu. Minimum je 20 komada, tako da Vam uskoro saljem link, a u ponedeljak-utorak bih trebao da saznam cenu. I napred i nazad ce ici flok stampa (to je skoro pa neunistivo, tj obicno se pre raspadne sam duks nego ta stampa) , i rekao sam im da nam...
Idem sutra da proverim koliko bi kostalo sve, icicemo verovatno na duks sa kapuljacom na otkopcavanje, kao i na kvalitet. Drzite se dobro za dupe ako budete iskulirali kvalitet :) Imam rno na belo ko se sve javio, juricu vas do kraja zivota, buhahahaha!
:sekira:
Nije bitna tu oprema, u tvom video materijalu je dobro sto si sve lepo objasnio, to je ono sto ima veliku vrednost, to je bitno, ali ja mislim da mogu jos bolje, tj potrudicu se da bude tako :cool:
:wave:
Desilo se pre 5 godina, ceo PCAXE mod tim je bio banovan na 3 dana zbog bahatosti jdnog moderatora - hteli smo tako da pokazemo da niko nije iznad sistema.
:wave:
Na medjunarodnim poslovnim sastancima nepoznavanje engleskoj jezika je blago receno uvredljivo, osim ako nisi neki sheik ili tako nesto, e onda te boli uvo ko ce da se uvredi :rotf: