• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. animaN

    Quake vs Cs

    Beta neka je bila, nije bila ni gotova igra, negde tamo 1999/2000 ne sećam se više, znam samo da si mogao da skakućeš kao u Quake, bez zastajkivajna i da je osećaj sa Quake na to bio kao da sam pustio usporen film svega :d
  2. animaN

    Quake vs Cs

    I boji je od Quake-a kao igra mnooogo, dok je Quake dosta bolji kao igra od CS GO, 1.6 i sl :) :wave:
  3. animaN

    Quake vs Cs

    Znači od tada ne pratiš više...c c c, a što onda pričaš kada ne znaš? :cool: Dominirali domaćom scenom, to je problem, na svetskim turnirima se baš nisu proslavili. Poenta, nije bitno ko je dominirao, ali je red bio da ti objasnim gde smo mi, a gde je ostatak sveta. Ovo smara, ova nakaradna...
  4. animaN

    Quake vs Cs

    E tako te voli, primi se! :D Samo hejtujem hejtere, nista vise ;) Ako spustas kanter u korist kvejka, odmah dobijas kontru od mene, pa se nerviraj do sutra :first: Sto se tice nasih domacih igraca, ti prati domace, ja cu da pratim svetske i evropske, a videli smo nase domace na evropskom...
  5. animaN

    Quake vs Cs

    Ni ti blage veze nemaš šta je kanter ;)
  6. animaN

    Quake vs Cs

    Ako se skil odražava isključivo u refleksu i dobrom pucanju, da, u pravu si. Prokletnici, ugasili mi Pong, niko nije ispratio igru koja je majka skilovanja :rotf: Pretopostavljam da je tebi šah jedna užasno dosadna igra ;)
  7. animaN

    Quake vs Cs

    Ma da bre, pre su postojali Bogovi koji su mogli da igraju Quake, a onda se pojavio kanter koji je po svemu lošiji a ti Bogovi ne mogu da ga igraju dobro, pa su prepustili to smrtnicima ;) Znaš kad će Quake imati taktiku na nivou CS-a... NIKAD! :P
  8. animaN

    Smešne slike [2014]

    Mortal enemies with Kirby! Priča mog života :D
  9. animaN

    Da li Samsung Galaxy Note 4 može da se savije?

    Kao što rekoh, ubrzaš proces, jedan kadar, i 300x ustaneš i sedneš. Pa ček, da li je to meni jedinom palo na pamet na svetu? Moj Note 3 se isto ovako klati kada ga okrenem ekranom ka ravnoj i glatkoj površini i cimam po dijagonalama. Mogu da snimim ako hoćete? btw ne postoji iPhone 6s još uvek...
  10. animaN

    PCAXEbook

    U pravu si, nikada neće dosaditi! :rotf:
  11. animaN

    PCAXEbook

    Mi se zezamo ti ga pretera :rotf: Pu pu, daleko bilo... [/SPOILER]
  12. animaN

    PCAXEbook

    Moja moc je velika, ali se ne ponašam kao psihopata, a ti umesto da budes kao IvaNftw pravi muskarac, ti si odlucio da se priklonis pacerima :rotf:
  13. animaN

    Da li Samsung Galaxy Note 4 može da se savije?

    Ma samo dodji do vrata i duni ka jednom iP6+, malo mora da se savije :troll:
  14. animaN

    PCAXEbook

    Pravi muškarac, bravo matorac :appl: A ne ko ovi smarači, vidi se da nemaju ženu u svom životu...Hrrrk, pljuc! Gadite mi se! [/SPOILER][/SPOILER][/SPOILER][/SPOILER][/SPOILER][/SPOILER]
  15. animaN

    Da li Samsung Galaxy Note 4 može da se savije?

    Bar si sam dao objasnjenje sta radis, ali ni tu nisi u pravu, vraticemo se na to na kraju izlaganja. U jednoj recenici ja tvrdim da ce puci na tvrdoj podlozi skoro uvek (ti naravno boldujes deo koji je izvadjen iz konteksta), u drugoj pricam uopsteno. Nece S3 da pukne uvek, ali ima najvece sanse...
  16. animaN

    Šta slušate sada... ?

    jtgA0jvhp2A
  17. animaN

    Farbanje BitFenix Spectre LED RED 120mm Fan

    Grej sa fenom za kosu, pa dok ne popusti lepak ;) Posle noktom polako, ako nemas nokte tj grickas ih kao sto ja radim npr, cackalica ;) Samo polako i bez zurbe. :wave:
  18. animaN

    Project Ultima [Build log]

    Samo napred! :micri:
  19. animaN

    PCAXEbook

    Javiće se ona, ništa ne brini, posle nemoj meni da se žalite kada Vas nagrdi što me zezate :cool:
  20. animaN

    Da li Samsung Galaxy Note 4 može da se savije?

    9 ;) u prvih šest dana prodaje, zvanicno. I ja dosta vise u video materijal u kome ce neko da stavi telefon u dzep, da sedne par puta pa da vidimo da li ce tek tako da se savije ;) P.S. Zamisli samo prodavca u Apple radnji koji je toj devojci rekao "Znate, Vi ste danas 54. sa tim problemom!" :)...
Vrh