• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. animaN

    Video Recenzije Kućišta

    Mislim da imamo slogan za majicu! Samo bih ja to ovako "Šta se širiš? Googlao si!"
  2. animaN

    iPhone 6, iPhone 6 Plus i Apple Watch

    @Steamroller Nadam se da ti je jasno da je na globalnom nivou u prvih 6 dana prodaje (guglaj koliko ih je prodato) prijavljeno Apple-u samo 9 savijanja od strane korisnika (9 telefona, 9 jedinica)? :first: a da ih je ukupno više savijeno nakon toga namerno nego slučajno. To što ne kapiraš kako...
  3. animaN

    iPhone 6, iPhone 6 Plus i Apple Watch

    Evo, donesi mi bilo koji phablet, ne mora da radi, instant pravim kiflu od njega. Ako naiđem na neki neispravan, mogu da snimim klip čisto da vidite koliko mogu da izgledam opušteno na video klipu, da se smeškam i savijem očas posla taj neki uređaj. Onaj koji radi mi je baš idi0tski da savijam i...
  4. animaN

    Šta slušate sada... ?

    c3uTdzholCQ
  5. animaN

    Kako stavljate telefon u prednji ili zadnji džep pantalona, farmerki isl?

    Nemoj da pijes vise laba ti :rotf:
  6. animaN

    iPhone 6, iPhone 6 Plus i Apple Watch

    Jeste slaba tacka, kada uzmes i nakrivis telefon iz sve snage prstima. Daj mi bilo koji telefon, da vidiš da se svaki krivi kad hoćeš :D Doduše neki lakše, neki teže, ali svaki. Jel ti tako koristis telefon, mislim, svaki dan ga tako savijas po malo krvnički kada ti je dosadno? :rotf: U kojoj to...
  7. animaN

    iPhone 6, iPhone 6 Plus i Apple Watch

    Inače da, mislim da nisi u pravu. Ako klinci ulaze u radnju sa namerom da uništavaju telefon nasilnički (na stranu što nije njihov), to samo potvrđuje moju priču da se tako ne koristi telefon i da je idi0tluk otišao na sledeći nivo. Plus što nije baš par sekundi, nego jedva, i to ga nisu savili...
  8. animaN

    Automobili

    Mi se zezamo ti ga pretara! :rotf::rotf::rotf:
  9. animaN

    Kako stavljate telefon u prednji ili zadnji džep pantalona, farmerki isl?

    Sta da Vam kazem, primecujem stvari koje vecina ne primecuje... :wave:
  10. animaN

    Video Recenzije Kućišta

    :rotf: :first:
  11. animaN

    Automobili

    Samo da nešto bude jasno, ja sam skroz na strani sinde, a troll-ujem smeha radi :) :sekira:
  12. animaN

    Automobili

    @sinda Pa jesu gluposti, od Lybre za te pare ne može bolje! :troll: Samo ti uživaj matorac, pusti priče, ti znaš zašto ;)
  13. animaN

    Automobili

    Ја први пут чујем за број 4? :troll:
  14. animaN

    Antec VPF serija napajanja

    Pa lako je Vama buržujima...
  15. animaN

    Kako stavljate telefon u prednji ili zadnji džep pantalona, farmerki isl?

    Pa skoro niko nije, dok nisu dosli zidari i gradjevinci da se zale, ali ne mogu da ih ne ispostujem, nasi su :)
  16. animaN

    Antec - Atom - Mid9 - Akcija

    Sigurno ne praviš grešku sa tim Antecom. :wave:
  17. animaN

    Kako stavljate telefon u prednji ili zadnji džep pantalona, farmerki isl?

    Pokušajte da zamislite da je levi ili desni džep u sredini, mnogo je bitnije ovde da se vidi gde ide ekran, a gde poleđina, tj kako ljudi koriste najviše. :wave:
Vrh