• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. FantomX

    Gainward GTX 460 Problem

    Hehehe, mlade generacije :) Imao je jedan model JNC kucista pre 8-9 godina, u koji kada stavis floppy drive u gornji slot, imala su dva, nece pali racunar. Upali se i ugasi i tako u krug. :) On da topic Vezite parce kabla / zice za neki deo kartice gde nece napraviti spoj, i drzite ga jednom...
  2. FantomX

    Smejanje

    Muske striptizete, p**isi, imena spolovila :d Ah da, i macke na zajam :rotf: Nesto ovde nije dobro :D
  3. FantomX

    Šta slušate sada... ?

    Tako je bre Milorade!!! lQ8OdpMi2to
  4. FantomX

    Intel SSD 520 gets SandForce controller

    Pa ima valjda ta kompanija R&D, nece doveka praviti lose kontrolere. Nije intel bleasav. SGS TT
  5. FantomX

    Automobili

    Dobro su se setili :d
  6. FantomX

    MSI Dilema...

    Covek je pitao koju od one dve, a ne koju od ostalih 10 proizvodjaca :) Ako zelis umeren OC - G43, 3000 u stek za docek :D Ako zelis malo jaci OC - kupi bolji hladnjak. Nema previse smisla dati 3000 za hladnjake na naponskoj. ;)
  7. FantomX

    Automobili

    Naravno da ne bi, nije ****** :d Valjda :D edit: ladno nema šabana :d
  8. FantomX

    Temperatura čipseta

    Zaboravi, ako prst metoda ne ocitava vruce - nema razloga za brigu. ;)
  9. FantomX

    Које пиво преферирате :ziveli:

    Ili komercijalni oglas - pijem po kucama :d
  10. FantomX

    WiFi stetnost po s.permatozoide

    Maaaatori, nas su pravili dok ovih sprava ViFija nije bilo, pa vidi kakvi smo zli ispali :d
  11. FantomX

    Automobili

    Jaoj bre Janko, pogledaj sta si napisao pre nego li stisnes reply :(
  12. FantomX

    HTC Touch Diamond

    Tesko druze, mozda nesto po mobilnom svetu, ali bolje koristi to tako dok ne umre, ionako ces ga zameniti uskoro :D
  13. FantomX

    Које пиво преферирате :ziveli:

    Cuvena moderatorska rakija sa Bencha :d
  14. FantomX

    Smešne slike [koje ste sami napravili]

    [/SPOILER] Sa sve govancetom :d
  15. FantomX

    WiFi stetnost po s.permatozoide

    Sunce ti ***em, pa kako izlaze uopste nakon svih ovih godina vajfovanja :d
  16. FantomX

    Automobili

    Za grad je realno taxi.
  17. FantomX

    Chip tuning and ECU remap - Novaspeed tuning

    Bacio sam ti PM, bice to jedan veseli Volvo :D oko 30ks+ i nekih 39nm+
  18. FantomX

    Automobili

    Moguce, ne obracam previse paznju na 0-100km\h, svakako je ispod 8sec sada. Bitno je ono sto sledi nakon saltanja u 3cu brzinu, pa potapanje gasa u 4toj i ta simpaticna medjubnrzanja :) Na dizel. :) Naravno da treba, sve je umereno dok na sve to ne montiram plin. Onda ce da bude show.
  19. FantomX

    Automobili

    Oko 180ks je neka umerena varijanta, bice i HC mapa sa nekih 200ks otprilike. Tezina automobila je 1170kg. Plivajuci zamajac i menjac ce izdrzati - bitno je ubaciti jaci Sachs set kvacila sa odgovarajucom i ojacanom korpom. Postoji i varijanta sa obicnim zamajcem od 1.8 benzinca ili starog...
Vrh