• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. FantomX

    Automobili

    Nakon strucnih konsultacija - kupuje se turbina od 156ice sa 2.4JTD motora, odgovarajuca izduvna grana i veci MAP senzor do 3bar-a. Previse je ulozeno u Bravo da se sad stane.
  2. FantomX

    Automobili

    Matori, istorija tvojih postova kaze da si prodao 0 automobila, a nista nisi budzio a ni sam opravio... Iskustvo ravno nuli... Mojne mene na te fazone ;) SGS TT
  3. FantomX

    Automobili

    A da batalite malo pricu o prodaji automobila i forama i foricama. Ne znam kako vas ne mrzi, ovde smo da volimo automobile a ne da hejtujemo i prepricavamo price nekih tamo likova... Mnogo bas mi znamo, ajte molim vas prestanite sa uvozom/izvozom/prodajom/preprodajom...
  4. FantomX

    Automobili

    Ne treba mu 2.4JTD, dovoljan je 1.9 16v mjet i samo turbina sa 2.4JTD. :D
  5. FantomX

    Vaši kućni ljubimci

    Necu da mi macak bude heben, 'ocu da on omrsi brke :d
  6. FantomX

    Automobili

    Pa jel' ti ja licim na nekoga ko ce da kupi Alfu GT :d
  7. FantomX

    Automobili

    K-glava (dickhead) :d :rotf:
  8. FantomX

    Automobili

    Alfa nema 1.8T :d
  9. FantomX

    Automobili

    Bice bice, samo lagano. Sto bi rek'o onaj kloker - bice nemilosrdna ova zima. :D
  10. FantomX

    Automobili

    Hipoteticki moze da nema ispod 180ks po difoltu :d
  11. FantomX

    Vaši kućni ljubimci

    Cek cek, Steam, imam ja jednog sijamca. Ali ne voli decake. I da, musko je. :rotf:
  12. FantomX

    Automobili

    Khm, necu nista da Vam kazem vise, dosta je i ovo :)
  13. FantomX

    Festival nauke - 2, 3. i 4. decembra u Beogradu

    Jel' dolazi Biba elektrika? :d
  14. FantomX

    Šta slušate sada... ?

    b5EbblsOOa8
  15. FantomX

    Automobili

    1.8T + Plin + remap za jacu detonaciju :D
  16. FantomX

    Smejanje

    Dodje mujo kod fate i kaze: Fato, aj sad da ti postavim pitanje, i ako pogodis, bice dobrog seksa veceras... Slozi se fata i ceka pitanje... Kaze mujo, sta je to, ima 4 noge, dlakavo i pije mleko, i mjauce??? Fata ko iz topa: krokodil Eeee djavolca si fato, uvek pogodis...
  17. FantomX

    [Rešeno] Dobra navigacija do 150e

    Prestigio tablet, 7", 800*480 rez, GPS, WiFi, kad nisi u kolima uzivancija ;) Ili nesto slicno :)
  18. FantomX

    Automobili

    Bravo ide sto hocu nesto sto moze da se budzi vise i bolje :D Otom potom - i auto ce biti Fantom dok ne dodje kod mene.
  19. FantomX

    Automobili

    @ Plinadzije i prodavci :d Fedja, kada ces reci neku losu o Golfu? :wave:
  20. FantomX

    Automobili

    E ako si nam rekao. :) Svaka cast na ulozenom trudu, ja sam isto kao ti mic po mic kotrljao i dosao dokle sam dosao... 4 custom mape, otvoren izduv, do pre neki dan 16" OZ ST felne koje mi nisu legle, utegnut motor, sto vise da lici na fabriku... Merak kada ispunis dan radom na kolima i osecaj...
Vrh