• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Dexter013

    Lupkanje iz napajanja

    Udri malo po njima iskukaj bar bez doplate, tihog dzina 650w http://goo.gl/lmxY5 ili pro od 600w http://goo.gl/dzWYD kad ti vec nude lc.
  2. Dexter013

    GTX TITAN Black Edition i GTX 790 uskoro? [Glasina]

    Mene samo brinu ti likovi koji ce kupovati te dvoglave azdaje, kad su danas karte od 200e ili malo vise para, sasvim dovoljne za jedan monitor za odlicno igranje i uzivanciju. (Ne zanimaju me 4-5 igara koje su katastrofalno opimizovane, kad onih ostali 99% radi savrseno)
  3. Dexter013

    Seasonic 750w m12 - problem

    @micairvas Tako i treba, to je samo logicno razmisljanje, mislim kupujes nesto sto ti donosi novac, a gledas da ustedis, aj da je razlika 200e i slicno nego dodati 50e ne cifru od 1000e je smesno i glupo je tu stedeti. Ja sam profesionalni odzacar ali kupicu alat kod kineza za 500 din...
  4. Dexter013

    The POGO

    @Jzma Si kupio? :)
  5. Dexter013

    Nov HDD: Reallocated Sector Count + temperatura HDDa?

    Sa nestrpljenjem ocekujem rasplet situacije i njihov odgovor, a tipujem na nesto tipa jao izvinite slucajno ali sasvim slucajno i greskom je vama ugradjen hdd koji je bio negde tamo levo sa strane...
  6. Dexter013

    Seasonic 750w m12 - problem

    Da oni su odlicni, meni je crkla gtx 470 u garanciji, dali mi gtx 670 i to besni gigabyte model oc sa x6+x8 pinovima bez ikakve doplate. Ko bajagi zaradjuje te neke silne pare, pa onda ih i ulozite u komp. Mislim razlika izmedju 50e +- za plocu je neki kao preveliki nepotrebni trosak?
  7. Dexter013

    ASRock Z87 OC Formula

    230e? Ko bi ovde sem silovanja OC-a iskoristio 100% sve zive funkcije i mogucnosti ove ploce, tj. da mu bas bas treba sve zivo sto ova ploca moze?
  8. Dexter013

    Nov HDD: Reallocated Sector Count + temperatura HDDa?

    Ja sam ti odmah rekao da to nije problem nego temperatura od 50c, znas sta ce biti kad upece leto i temp u sobi ti bude 35c?
  9. Dexter013

    Aktuelne TV serije - SPOILERS INCLUDED!

    @slobomo Onda iskuliraj, nemoj ni da pocinjes, nego sacekaj trenutni serijal mozda jos jedan pa gledaj ko covek kad imas sve na tacnu i kad god ti zelis.
  10. Dexter013

    Smešne slike [koje ste sami napravili]

    20 ventilatora... :)
  11. Dexter013

    Nov HDD: Reallocated Sector Count + temperatura HDDa?

    Kad im bues opisivao problem keni prvo sa PREGREVA SE, a posle dodaj da si ga skenirao i sve to, pa da i tu pokazuje boleS.
  12. Dexter013

    Nov HDD: Reallocated Sector Count + temperatura HDDa?

    Jako tesko se ostvari reklamacija ako hdd radi najnormalnije u obicnom radu ili kopiranju, a razni softveri ocitajavu sporocu itd. Ali na osnovu pregrevanja i temperature tu nikad nisam imao problema da ostvarim garanciju za bilo koju komponentu. Ako se i u drugoj masini takodje pregreva sto...
  13. Dexter013

    Cooler Master JAS mini i CUBE mini

    Pa to je istina jer je trziste takvo, gomila ljudi koji su polu pismeni (informaticki) nemaju pojma sto se tice klasicnog desktop PC-ja i to im je komplikovano. Ali zato drljanje jednim prstom po ekranu nikad nije bilo prostije, zato i cvetaju telefoni/tableti i slicno. Ti ljudi svejedno ne bi...
  14. Dexter013

    YouTube ili drugi public video klipovi

    Ne jurcaje dok vozite, par minuta ranije / brze nista ne znace... bvLaTupw-hk I SVE na jednom mestu yi6XWFPBS9g
  15. Dexter013

    Nov HDD: Reallocated Sector Count + temperatura HDDa?

    Probaj sa jos par programcica za merenje temperature hdd-a vidi da li svi pokazuju isto ili bar priblizno. A pipni ga i rukom dok radi, ako je 50c nece biti hladan ili mlak sigurno.
  16. Dexter013

    Smešne slike [koje ste sami napravili]

    A to, to nisam ni primetio, ja citao ona roza slova odmah ispod Hello kitty koja se jedva vide. :)
  17. Dexter013

    Filmovi i serije koje ste gledali ili gledate

    Aj i ja cu da probam tu Evropu danas posle posla.
  18. Dexter013

    Nov HDD: Reallocated Sector Count + temperatura HDDa?

    Mene tu najvise brine temperatura od 50c, to mi je mnogo. Sta ce tek biti leti? Nesto tu ne stima.
  19. Dexter013

    Smešne slike [koje ste sami napravili]

    Ne vidim, sta pise?
Vrh