Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Mene samo brinu ti likovi koji ce kupovati te dvoglave azdaje, kad su danas karte od 200e ili malo vise para,
sasvim dovoljne za jedan monitor za odlicno igranje i uzivanciju.
(Ne zanimaju me 4-5 igara koje su katastrofalno opimizovane, kad onih ostali 99% radi savrseno)
@micairvas
Tako i treba, to je samo logicno razmisljanje, mislim kupujes nesto sto ti donosi novac, a gledas da ustedis,
aj da je razlika 200e i slicno nego dodati 50e ne cifru od 1000e je smesno i glupo je tu stedeti.
Ja sam profesionalni odzacar ali kupicu alat kod kineza za 500 din...
Sa nestrpljenjem ocekujem rasplet situacije i njihov odgovor, a tipujem na nesto tipa
jao izvinite slucajno ali sasvim slucajno i greskom je vama ugradjen hdd koji je bio negde tamo levo sa strane...
Da oni su odlicni,
meni je crkla gtx 470 u garanciji, dali mi gtx 670 i to besni gigabyte model oc sa x6+x8 pinovima bez ikakve doplate.
Ko bajagi zaradjuje te neke silne pare, pa onda ih i ulozite u komp.
Mislim razlika izmedju 50e +- za plocu je neki kao preveliki nepotrebni trosak?
@slobomo
Onda iskuliraj, nemoj ni da pocinjes, nego sacekaj trenutni serijal mozda jos jedan
pa gledaj ko covek kad imas sve na tacnu i kad god ti zelis.
Jako tesko se ostvari reklamacija ako hdd radi najnormalnije u obicnom radu ili kopiranju,
a razni softveri ocitajavu sporocu itd.
Ali na osnovu pregrevanja i temperature tu nikad nisam imao problema da ostvarim garanciju za bilo koju komponentu.
Ako se i u drugoj masini takodje pregreva sto...
Pa to je istina jer je trziste takvo, gomila ljudi koji su polu pismeni (informaticki) nemaju pojma sto se tice klasicnog desktop PC-ja i to im je komplikovano. Ali zato drljanje jednim prstom po ekranu nikad nije bilo prostije, zato i cvetaju telefoni/tableti i slicno. Ti ljudi svejedno ne bi...
Probaj sa jos par programcica za merenje temperature hdd-a vidi da li svi pokazuju isto ili bar priblizno.
A pipni ga i rukom dok radi, ako je 50c nece biti hladan ili mlak sigurno.