Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
All is lost, dosadan i film sa uzasno mnogo propusta i nelogicnosti,
najgore od svega je bezosecajnost i totalna odsutnost bilo kakvih reakcija na neke extremne okolnosti.
od mene 5/10
http://www.imdb.com/title/tt2017038/?ref_=nv_sr_1
7970 nije imao problema kao nijedna do sad gigabajtova karta iz r serije, odakle ti ove informacije konkretno?
Ljudi vec rudare oj ha vremena sa gigabnjtovim kartama iz r serije niko se nigde nije zalio.
Ovo je stvarno tesko ciganisanje, aj da je taj hdd stajao u kutiji i da je mator po proizvodnji ali da nije radio,
nego maltene nije gasen, dusu su mu izvadili pa ga sad prodaju kao novog, sramota...
Pa dobro, ko voli nek izvoli. najtuznije od svega je sto znam licno par takvih bogatih likova koju udju u radju i kupe sve najskuplje, niti znaju ime graficke cpu-a ili bilo cega niti iz zanima.
A sednu za komp mozda jendom mesecno i igraju cs i slicne igre.
A mi koji nas stvarno zanima sve...