• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Dexter013

    Filmovi i serije koje ste gledali ili gledate

    Evo Bobiska da se malo oaspolozis, nisi jedini koji nije tupava Americka tinejdzerka... _hp_xsUg9ws
  2. Dexter013

    Filmovi i serije koje ste gledali ili gledate

    Hunter games ne znam, ali Hunger games je los kao i prvi , tj. za decu od 13 godina.
  3. Dexter013

    Maticna ili graficka ?

    Ako ne pisti , verovatno je maticna.
  4. Dexter013

    Raijintek Ereboss

    I ovaj moj kuler ima mesta za visoke memorije, al ti verovatno probija budzet.
  5. Dexter013

    Škljoc škljoc i ostali gremlini

    Sve necujno, jako tesko... Sta je to sa hardovima svi zivi se u skorije vreme zalili nesto.
  6. Dexter013

    SBB povecava brzine...

    Ja na srecu problema nikad nisam imao sa njima, a realno nisam ni sa adsl Beotelom pre toga.
  7. Dexter013

    Koji monitor?

    Ja sam bio ubedjen da je sprdnja u pitanju... Kad ono. :eek:
  8. Dexter013

    Smešne slike [2014]

  9. Dexter013

    Filmovi i serije koje ste gledali ili gledate

    Da je naleteo na mene i moje skroviste, ne bih kucao ovde vise nikada, jer to ne moze sa polomljenim prstima :) Inace ne gledajte Vampires Suck (2010) to su radili deb1li koji su odradili uzasno glupave da nazovm parodije bez humora meet the spartans i dizaster muvi i ostale... Zaobici!
  10. Dexter013

    Sta igrate trenutno?

    Imam jednog iskusnog, ali da pojurim jos nekog za svaki slucaj, ima neko zainteresovan za Borderlands 2 da igramo co op, (nemam oridjidji verziju), vreme igranja uglavnom vikendom, a preko radnih dana ponekad kad se ufati vremena , polse 18h. Skype ili teamspeak za***ancija se podrazumeva. Ima...
  11. Dexter013

    Raijintek Ereboss

    Aj kad se nema informacija, ali kad se ima i to na tacnu. Lenjir u ruke i per sekundi posla, pa sto se onda stim toliko muci i meri to sve zivo, sebi za dusu? Aj da se ram uzasno pregreva pa i da se uzimaju ti ogromi hladnjaci, ram je najmanji probem sto se tice temperatura.
  12. Dexter013

    Nov HDD: Reallocated Sector Count + temperatura HDDa?

    Uzeo si pare za celu konfu, ne samo za hdd?
  13. Dexter013

    „Otklopljen“ AMD A10-7700 Kaveri

    Pa kad ce vise ta recenzija?
  14. Dexter013

    Za sad no name mod ;)

    Ma isti djavo, odlicno odradjeno, hladno i tiho.
  15. Dexter013

    Rudarenje/Mining/Bitcoin

    VTX su po meni dno karte, plastikanderi sa losim hladjenjem, postoji razlog sto su ubedljivo najjeftinije...
  16. Dexter013

    Filmovi i serije koje ste gledali ili gledate

    @Grozdan I ne treba da ti se dopada jer je odradjen za americke klince od 13 godina... _hp_xsUg9ws
  17. Dexter013

    YouTube ili drugi public video klipovi

    šah?! Majko moja koje poredjenje, gomila nabildovanih deb1la trci i sudara se veoma nasilno u jako kratkom vremenu, nekih 5-6 sekundi pa onda prekid, bez da ista razmislja bez ikakve kreativnosti, nego jedan jedini lik razmislja a on ne igra uopste, trener. Ovi postave napad ovi postave...
  18. Dexter013

    Sta uzeti posle 4850, do 100e

    gtx 560 je kao i 6870 sto se tice snage, zato sam ti je i predlozio jer polovna kosta isto kao i 6870.
  19. Dexter013

    Sta uzeti posle 4850, do 100e

    7770 Novo Polovno gtx 560/6870
  20. Dexter013

    da se zahvalim

    Sinda tu kad god treba!
Vrh