Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Hahh prevario se onda za broj, veci je :d
Inace ne znam ni cemu sluze ovi ventilatorcici, skinucu ih kad bude red za to, inace ti si kumovao ovoj plojki ;)
Hmmm, kapiram da zelis da napravis specificne uslove i iste za sve coolere koje ces testirati na indentican nacin, trebao si da okacis fotke kako si izbusio i pripremio otvor za GPU :wave:
Aaaa lepo si ti to skockao, super je kod ploce sto ima 4xPCIe 16 pa si sve fino razdvojio da se ne bi zagrevalo, inace prozorcic je extra cucnuo, trebao si da okacis i neku fotku sa upaljenim osveljenjem i zatvorenom stranicom, cujemo se oko postavljanje belih SMDa, uzivaj :wave:
PS smanji...
Dobro dosao na forum, iz potpisa mozes videti da koristim CF 7970, sto se tice skaliranja nisam radio uporedbu ali osetna razlika u povecanju FPSa, micro stutteringa ima ali ja furam stare drajvere (trebalo bi da je sa poslednjim ispeglan), sto se tice drajvera sa single kartom rade extra ali u...