• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. neSSa

    Rig gallery

    Hahh prevario se onda za broj, veci je :d Inace ne znam ni cemu sluze ovi ventilatorcici, skinucu ih kad bude red za to, inace ti si kumovao ovoj plojki ;)
  2. neSSa

    Moj prvi PC Mod "BIOHAZARD"

    Lepo napredujes, zasto nisi napravio veci prostor za cable menagement kad si vec sekao itd, imao bi kraci put od napajanja do prve rupe?
  3. neSSa

    "SS mini Bench" - build

    Ahhh sve su to samo "kinezi", ako buduci vlasnik bude izvoljevao moze i njemu po zelji boja ;)
  4. neSSa

    Rig gallery

    Hahh, posto sam u braku 15g nista od tog golicanja :d Sta je cetvorka?
  5. neSSa

    Cooler Master predstavlja Glacer 240L

    a sad malo kopiraju Swiftech....
  6. neSSa

    "SS mini Bench" - build

    Hmm nisam po tom pitanju ni sam sebi jasan, ali verovatno ostaje ovako kako jeste... Stavis naocare za sunce i bude zatamnjen :d
  7. neSSa

    Rig gallery

    evo da zagolicam mastu :d
  8. neSSa

    "SS mini Bench" - build

    evo dokle se stiglo :)
  9. neSSa

    HAF XB Sideways GPU Mod

    Hmmm, kapiram da zelis da napravis specificne uslove i iste za sve coolere koje ces testirati na indentican nacin, trebao si da okacis fotke kako si izbusio i pripremio otvor za GPU :wave:
  10. neSSa

    Rig gallery

    Aaaa lepo si ti to skockao, super je kod ploce sto ima 4xPCIe 16 pa si sve fino razdvojio da se ne bi zagrevalo, inace prozorcic je extra cucnuo, trebao si da okacis i neku fotku sa upaljenim osveljenjem i zatvorenom stranicom, cujemo se oko postavljanje belih SMDa, uzivaj :wave: PS smanji...
  11. neSSa

    Overclock i7-3770k

    Jesi ga skalpirao?
  12. neSSa

    HD 7970 CF

    Dobro dosao na forum, iz potpisa mozes videti da koristim CF 7970, sto se tice skaliranja nisam radio uporedbu ali osetna razlika u povecanju FPSa, micro stutteringa ima ali ja furam stare drajvere (trebalo bi da je sa poslednjim ispeglan), sto se tice drajvera sa single kartom rade extra ali u...
  13. neSSa

    Monitorcina dobra, 27'' a da je IPS.

    Nek te lepo sluzi :wave:
  14. neSSa

    Monitorcina dobra, 27'' a da je IPS.

    I neces pogresiti, ljubav mora da boli ali vredi svaku paru I ja sam u istom tripu :)
  15. neSSa

    animaN

    :birthday:
  16. neSSa

    "SS mini Bench" - build

    Evo skoro gotove ideje :D
  17. neSSa

    Rig gallery

    Ode garancija :D
  18. neSSa

    Moj prvi PC Mod "BIOHAZARD"

    Srecno u nastavku projekta :wave:
  19. neSSa

    Rig gallery

    veoma uredno :wave:
  20. neSSa

    Unigine Heaven Benchmark 4.0 - rezultati

    Hehe, pa to je neka nova makina u izradi :d
Vrh