• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. neSSa

    Rig gallery

    Hvala, ah da nisam ni obratio paznju na kutije Wharfedale sto je i logican izbor ili JBL, uzivaj :wave:
  2. neSSa

    Moj prvi PC Mod "BIOHAZARD"

    Pa ne treba izlagati hladnjake tako visokim temperaturama zbog lemova itd... Videcemo kako ce da hladi sada. Znam da je cimanje ali ipak si se trebao pozabaviti vise oko farbe
  3. neSSa

    LC-Power LC-35NAS

    CM excalibur je sve samo ne tih, znam jer imam 3komada, a preporucujem ti kao jedan od vlasnika ovog LCa da koristis taj vent, pritom se zaista ne cuje a stoji na stolu pored monitora...
  4. neSSa

    Rig gallery

    Lepo, nego ne fasciniraju me tri monitora vec ono pojacalce, neki Sansui ?
  5. neSSa

    Moj prvi PC Mod "BIOHAZARD"

    Khmmm, kuler je ispao super, ali kako si ga farbao? Ako si i njega pvc, onda ode mast u propast... Sto se tice kucista trebalo je ipak prvo na peskarenje jer se vide nabori na nekim delovima zbog predjasnje farbe
  6. neSSa

    PCAXE FORUM GAME GIVEAWAY!

    Jako lepa akcija, svaka cast!
  7. neSSa

    PCAXE FORUM GAME GIVEAWAY [Tema za prijavljivanje]

    U igri sam
  8. neSSa

    Cooler Master HAF XB

    Pa i nije neko srecno resenje, umesto 2+6 sada imamo 4+4
  9. neSSa

    Mod-CoolerMaster-Elite-331

    Zato i treba podrzavati razlicitosti ;)
  10. neSSa

    Fotografije snimljene vasim digitalnim aparatima

    docek na drvetu ispred prozora :)
  11. neSSa

    Mod-CoolerMaster-Elite-331

    Jovane samo napred, imas potencijal samo da vidimo kako ce se odvijati radovi :wave:
  12. neSSa

    ATi Catalyst diskusija

    Reseno diseblovo sam jutros ULPS i sve je ok :)
  13. neSSa

    ATi Catalyst diskusija

    evo da se cisto vidi kako to izgleda :)
  14. neSSa

    ATi Catalyst diskusija

    To mi se desava i sa 13.9, jedini gde je sve ok (ali ne i microstuter) je 13.4 Probano i dzaba, jednostavno cim pokrenem GPUz ili igru druga karta dize usage na 99%, zasto je to tako ne mogu vise ni da zamislim :( trenutno sam na 13.11 beta v9.2 i MSI aftarburnet 3.0.0 beta16, Win8/64bit igre...
  15. neSSa

    ATi Catalyst diskusija

    OK, hvala, nije cekiran ulps, ali jednostavno mnogo iritira, jesu dobri druveri, smanjen je micro stutering itd, ali sam se vratio na 13.4 dok ne izadju neki normalni... Ako neko kojim slucajem proiznadje resenje neka napise ovde, hvala!
  16. neSSa

    ATi Catalyst diskusija

    Drugari treba mi pomoc, naime masina je iz potpisa, prilikom koriscenja 13.9 i ovih novih beta drivera desava mi se da druga karta prilikom aktivacije igara ili monitoringa (GPUZ) ode na 100% load dok prva radi normalno, sa 13.4 nisam imao taj problem. Da napomenem da sam cak instalirao novi...
  17. neSSa

    Project --Monochromatic 2013-- (Worklog)

    Bravo majstore, pratim te :wave:
  18. neSSa

    "SS mini Bench" - build

    Hvala drugari, ZiZ0 razmisljam se ali nikako carbon, nije vise u modi ;), ono sto je najverovatnije je da ce ostavi ovako Crystal sa nekim pridodatim dzidzabidzama :D
  19. neSSa

    Sluzenje vojnog roka

    Aj ono kao malo sam mator i sluzio i ratovo itd, ne bitno, ali evo jedne anegdote sa posla vezano bas za temu pa kako je ko shvati. Posto sam inace po profesiji fotoreporter i urednik u jendoj novinskoj agensciji (ne bitno koja je) krenula pre par godina pompa oko ukidanja sluzenja vojnog roka i...
  20. neSSa

    "SS mini Bench" - build

    Nikakav problem, customizacija po zelji :)
Vrh