• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. BEGINER

    Desktop Mod 2010

    Male promene
  2. BEGINER

    Koji Windows koristite? [2010]

    heh, i ja sam isto tako mislio dok nisam probo Win7 a kad sam probo,pitao sam se sta sam uopste cekao da ga install ;) Pola posla za razliku od Xp-a 7ica odradi sama (drajveri ;) ) i sve ide brzo i lako... Vredi ;)
  3. BEGINER

    nVIDIA GTX 4xx oficijalni topic

    Of topic: Lol bre Fantome, pa ti si skroz pobenaveo :P ... Ne sekiraj se polako,kupicemo ti neku makinu :D ,samo treba ce ti mnogo skuplji kuler da bi njega gazio od ovog gore :d
  4. BEGINER

    Aktuelne TV serije - SPOILERS INCLUDED!

    Poceo da gledam Sons of Anarchy odgedao 5 epizoda i cini mi se da serija obecava :)
  5. BEGINER

    Povezivanje Samsung S8000 JET sa Samsung KIES softverom

    Da znas, ja se isto us*ah posteno :d Hehe,jesam al ne zbog toga,nego mi uletela mnogo dobra kombinacija za drugi fon koju ne bih da propustim ;)
  6. BEGINER

    Povezivanje Samsung S8000 JET sa Samsung KIES softverom

    Hvala vam svima...Upgrade fw-a, cu odratiti u svakom slucaju,al problem je resen...Zvao sam Telekom korisnicki serivs,i bilo je nekih problema sa karticom(SIM) ,sad je sve ok :) :sekira:
  7. BEGINER

    Update fmware-a za Jet

    Imam problem sa korakom 2 i 3...Naime instalirao sam NPS, i stavio sam USB driver najnoviji,ali NPS mi ne vidi telefon nikako...Kao da nije prikacen uopste preko USB-a
  8. BEGINER

    Computer saying limited or no connectivity

    Ja cu mu pomoci,samo mi dajte mod power na 20 sekundi :d :d :d
  9. BEGINER

    Update fmware-a za Jet

    Ako bi neko bio ljubazan da ukratko opise postupak update fmware-a za S800 Jet Samsung,bio bih mu vecno zahvalan :)
  10. BEGINER

    Povezivanje Samsung S8000 JET sa Samsung KIES softverom

    Ja imam problem...Ne znam dal je do mog JET-a ili do mreze...Al od danas ceo dan imam problem sa dostupnoscu i poruke mi stizu sa zakasnjenjem mnogo...a i kad uspostavim vezu sa nekim nista, mrtva linija nit cujem ja njega nit on mene...Ajde CAR-ino pomagaj :D
  11. BEGINER

    Crosshair IV Extreme Pushes AMD Performance with Multi-GPU CrossLinx 3 Technology

    Nema na cemu, uvek ;) :sekira: :wave:
  12. BEGINER

    Mix Net - Nove MTS postpejd tarife

    Imajuci u vidu rad Telekomovog korisnickog servisa preko telefona, nece se taj leba najesti :d To jedino na lice mesta da ode da se vidi,ovako preko telefona.... :rotf:
  13. BEGINER

    Crosshair IV Extreme Pushes AMD Performance with Multi-GPU CrossLinx 3 Technology

    Odlican tekst i jos bolja ploca :) Samo jedan mali edit treba u txt : u pod naslovu :" Revolucionarna kontrola" pa drugi pasus, ova recenica: Da se tu priča ne završava uz pomoć RC Bluetooth i ROG iDirect tehnologije, moguće je overklopkovati " sve ostalo je full ;) :sekira:
  14. BEGINER

    Srećan rođendan Misko81

    Srecan Rodjendan, sve najbolje
  15. BEGINER

    Kupovina automobila

    Vazi matorac...Samo se javi i idemo i na one koje ne znam da vidimo sta ima,a i svrnucemo do nekih prijatelja tj poznanika da vidimo sta oni imaju i dal mozemo da im malo obaramo cenicu ;) Ti se samo javi dan-dva ranije da te ubacim u planove,jer brate zadnjih 7 dana pretvorio sam se u molera :d...
  16. BEGINER

    Kupovina automobila

    Slazem se ;) mada znas koja je fora, ovo je jedina tema gde mi pricamo o obicnim automobilima koje vozimo mi smrtnici i koje bi vozili a da su realni i da nisu Ferar,Lambo,Aston Martin itd itd :) Sto se tice punta,nek se javi Fantom ako je raspolozen,videcu da ga provedem po nekim placevima i...
  17. BEGINER

    Kupovina automobila

    Vidis to nisam znao...To bih mogo malo da se raspitam pa mozda i da nadjem nesto,a onda cu lako zavrsiti drzavljanstvo njihovo to nije problem...BiH drzavljanstvo mogu da dobijem lagano bez muke...Vidis sad si me ozbiljno bacio u rebus :)
  18. BEGINER

    Kupovina automobila

    Ovo ti je primer onoga sto si ti rekao, tj precenjenog ;) 2001 a on ga ceni 3700??? Samo zato jer sta,zatamnio mu stakla??? Jaka stvar,kupis foliju za soma dinara i nadjes nekog ko zna i sat-dva posla a ustetis 1000evra :d Pa ja nikad nista nisam reko protiv JTD motora,naprotiv ;) alii ne...
  19. BEGINER

    Kupovina automobila

    Nismo se razumeli, pricao sam za onaj prvi audi, A3 ;) Za vizu si upravu,i znam i za to ;) al sad imam drugi problem, koga da ubijem za to boravsinu :P :d :wave:
  20. BEGINER

    Kupovina automobila

    auuuu odrali ga...Ovaj Audi sto sam pomenuo gore,ja sam ga prodao u totalnom S opremi(S felne,S unutrasnjost,Bose ozvucenje sa CD-sarzerom, mahagoni unutra,6 brzina totalni full) i prodao sam ga drugaru na ime za dosta manje para ;) Edit : asd sam i ja video Pavletov-u dopunu... Pa mozda je...
Vrh