Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
heh, i ja sam isto tako mislio dok nisam probo Win7 a kad sam probo,pitao sam se sta sam uopste cekao da ga install ;) Pola posla za razliku od Xp-a 7ica odradi sama (drajveri ;) ) i sve ide brzo i lako... Vredi ;)
Of topic: Lol bre Fantome, pa ti si skroz pobenaveo :P ... Ne sekiraj se polako,kupicemo ti neku makinu :D ,samo treba ce ti mnogo skuplji kuler da bi njega gazio od ovog gore :d
Hvala vam svima...Upgrade fw-a, cu odratiti u svakom slucaju,al problem je resen...Zvao sam Telekom korisnicki serivs,i bilo je nekih problema sa karticom(SIM) ,sad je sve ok :)
:sekira:
Imam problem sa korakom 2 i 3...Naime instalirao sam NPS, i stavio sam USB driver najnoviji,ali NPS mi ne vidi telefon nikako...Kao da nije prikacen uopste preko USB-a
Ja imam problem...Ne znam dal je do mog JET-a ili do mreze...Al od danas ceo dan imam problem sa dostupnoscu i poruke mi stizu sa zakasnjenjem mnogo...a i kad uspostavim vezu sa nekim nista, mrtva linija nit cujem ja njega nit on mene...Ajde CAR-ino pomagaj :D
Imajuci u vidu rad Telekomovog korisnickog servisa preko telefona, nece se taj leba najesti :d To jedino na lice mesta da ode da se vidi,ovako preko telefona.... :rotf:
Odlican tekst i jos bolja ploca :)
Samo jedan mali edit treba u txt :
u pod naslovu :" Revolucionarna kontrola" pa drugi pasus, ova recenica: Da se tu priča ne završava uz pomoć RC Bluetooth i ROG iDirect tehnologije, moguće je overklopkovati " sve ostalo je full ;)
:sekira:
Vazi matorac...Samo se javi i idemo i na one koje ne znam da vidimo sta ima,a i svrnucemo do nekih prijatelja tj poznanika da vidimo sta oni imaju i dal mozemo da im malo obaramo cenicu ;) Ti se samo javi dan-dva ranije da te ubacim u planove,jer brate zadnjih 7 dana pretvorio sam se u molera :d...
Slazem se ;) mada znas koja je fora, ovo je jedina tema gde mi pricamo o obicnim automobilima koje vozimo mi smrtnici i koje bi vozili a da su realni i da nisu Ferar,Lambo,Aston Martin itd itd :)
Sto se tice punta,nek se javi Fantom ako je raspolozen,videcu da ga provedem po nekim placevima i...
Vidis to nisam znao...To bih mogo malo da se raspitam pa mozda i da nadjem nesto,a onda cu lako zavrsiti drzavljanstvo njihovo to nije problem...BiH drzavljanstvo mogu da dobijem lagano bez muke...Vidis sad si me ozbiljno bacio u rebus :)
Ovo ti je primer onoga sto si ti rekao, tj precenjenog ;) 2001 a on ga ceni 3700??? Samo zato jer sta,zatamnio mu stakla??? Jaka stvar,kupis foliju za soma dinara i nadjes nekog ko zna i sat-dva posla a ustetis 1000evra :d
Pa ja nikad nista nisam reko protiv JTD motora,naprotiv ;) alii ne...
Nismo se razumeli, pricao sam za onaj prvi audi, A3 ;)
Za vizu si upravu,i znam i za to ;) al sad imam drugi problem, koga da ubijem za to boravsinu :P :d
:wave:
auuuu odrali ga...Ovaj Audi sto sam pomenuo gore,ja sam ga prodao u totalnom S opremi(S felne,S unutrasnjost,Bose ozvucenje sa CD-sarzerom, mahagoni unutra,6 brzina totalni full) i prodao sam ga drugaru na ime za dosta manje para ;)
Edit : asd sam i ja video Pavletov-u dopunu... Pa mozda je...