Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Dzaba,nema tempomat,climatronic, parking senzore :P :P
+1 za gorepomenutu
p.s. Upravu je sto je otiso na AMD platformu...Da i ja kupujem u ovom trenutku racunar,sigurno bih isao na AMD-a zbog razlike u ceni(i to povece)
Nisu svi muljatori ;)
A druga stvar, sto si na limundu osim ako neces nesto da prodas ili kupis??? Ne kapiram sta imas tamo protiv prodavaca??? Da njih nema ne bi bilo ni limunda :)`
Iako nisam deo mod tima smatram da je Misko postupio sasvim ispravno... E sad, jos jedna stvar koju verujem da si primetio i sam ovde je da ti je moderator detaljno obrazlozio zasto i kako zbog cega itd itd je zatvorena tema(na drugim forumima toga nema ;) )... Takodje,ovo je jedini forum koji...
Auuu spameri jedni :D :D :D
Sreca vasa sto ja nemam moc :d, sad bi padali warnovi ko kisa :P :P :P
A o brisanju da ne brisem,ovde bi mi trebala nova gumica da sredim sve ove skrabotine :P
Khm khm, da nisi zaboravio da se zafalis odredjenim ljudima na pomoci i savetima oko kupovine :P :P :P :P :P
P.s. kad smo kod toga i ja moram da se zafalim jednom deckicu puno ;) :)
:wave: