• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. BEGINER

    Препорука за АМ3 плочу потребна

    Dzaba,nema tempomat,climatronic, parking senzore :P :P +1 za gorepomenutu p.s. Upravu je sto je otiso na AMD platformu...Da i ja kupujem u ovom trenutku racunar,sigurno bih isao na AMD-a zbog razlike u ceni(i to povece)
  2. BEGINER

    Kraj Limunda

    Nisu svi muljatori ;) A druga stvar, sto si na limundu osim ako neces nesto da prodas ili kupis??? Ne kapiram sta imas tamo protiv prodavaca??? Da njih nema ne bi bilo ni limunda :)`
  3. BEGINER

    Kraj Limunda

    Mogu,al pogledaj kolke provizije su poceli da naplacuju ;)
  4. BEGINER

    Koji smartphone vam je lepši: HTC Desire ili HTC HD2

    HD2 je mnogo lepsi... Jer kao sto znate, ja sam "dark lover" :d a HD2 mi bas tako izgleda...
  5. BEGINER

    Kraj Limunda

    Varas se
  6. BEGINER

    Kraj Limunda

    Vidim pominjete algero... Pa me interesuje da li na alegru tj da li se alegro ugradjue prilikom prodaje tj uzima proviziju kao sto to radi Limundo???
  7. BEGINER

    zloupotreba položaja moda Miško 78

    Iako nisam deo mod tima smatram da je Misko postupio sasvim ispravno... E sad, jos jedna stvar koju verujem da si primetio i sam ovde je da ti je moderator detaljno obrazlozio zasto i kako zbog cega itd itd je zatvorena tema(na drugim forumima toga nema ;) )... Takodje,ovo je jedini forum koji...
  8. BEGINER

    [MOD] Project Black Pearl

    Super izgleda :) Samo nastavi ;) :wave:
  9. BEGINER

    csozsop

    Srecan Rodjendan
  10. BEGINER

    Razmena treker pozivnica

    Nema na cemu ;) Drago mi je da si stigao :) Uzivaj :wave:
  11. BEGINER

    Razmena treker pozivnica

    ne treba ti invite...Pozuri samo... ACEHD(guglaj dalje) ;) :wave:
  12. BEGINER

    Vule srecan rodjendan

    Srecan Rodjendan i sve najbolje :)
  13. BEGINER

    Benchmarkovan Fantomov Bravo JTD!

    lol. i am owned :rotf: :rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
  14. BEGINER

    Benchmarkovan Fantomov Bravo JTD!

    Auuu spameri jedni :D :D :D Sreca vasa sto ja nemam moc :d, sad bi padali warnovi ko kisa :P :P :P A o brisanju da ne brisem,ovde bi mi trebala nova gumica da sredim sve ove skrabotine :P
  15. BEGINER

    Stig ("Top Gear") je bivši specijalac SAS-a

    Ni to joj niiko ne moze osporiti :d:d:d
  16. BEGINER

    Automobili

    na fotelji :P ti? Inace meni Panamera nije ruzna, i nista se ne bih bunio da je posedujem i ako nista drugo da mi sluzi kao second car :d
  17. BEGINER

    Benchmarkovan Fantomov Bravo JTD!

    Khm khm, da nisi zaboravio da se zafalis odredjenim ljudima na pomoci i savetima oko kupovine :P :P :P :P :P P.s. kad smo kod toga i ja moram da se zafalim jednom deckicu puno ;) :) :wave:
  18. BEGINER

    Benchmarkovan Fantomov Bravo JTD!

    20001, sve djuture 3250 na Sonetovo ime ;)
  19. BEGINER

    Benchmarkovan Fantomov Bravo JTD!

    Kao sto sam i rekao ;) Za te pare auto nije solidan vec vrh mada onakva voznja ko tvoja se ne preporucuje za 24/7 :rotf::rotf:
  20. BEGINER

    Benchmarkovan Fantomov Bravo JTD!

    Hahah istri trip ko ja...Nije pito za kolko do 100,nego kolko je max brzina :d :P
Vrh