Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Pa dobro,kao sto ti rekoh malopre,od tehnicke podrske odustani... Ili se pomoli da sve opet proradi kako treba,buduci da je neki generalni kvar posto se dosta ljudi zali,ili menjaj provajdera...Sta drugo da ti kazem
Pa odavno se zna i bilo je mali milion prica o tome da Telekom pratkicno nema podrsku(ima na papiru i satro, al je ustvari nema), i isto je bila prica da dok radi on let, a kad se zaglupi, jedino sto ti preostaje je da molis Boga da se sto pre vrati u normalu, ili da menjas provajdera ;)
To je odradjeno sve ;) Sve je ok, obe memorije su potpuno ispravne i rade...Sinoc sam pusti Prime i proso je bez greske 12 sati, i jutros ustanem, sve normalno i pustim YT klip i opet ista izuzetno iritirajuca stvar :mad::mad::mad:
Sta moze da bude????? Proso je prime 12 sati bez ijedne...
Izgleda da ipak nije problem u memoriji... Do sad sam igrao malo Juiced 2, malo Red Alert 3 bez problema i zakucavanja...A pre toga je Malwarebytes proso uspesno skeniranje...Izgleda da se problem pojavljuje nakon pustanja Vuze-a u rad :(
Sta to moze da bude, da nema neke veze sa ovim sto su...
Tako je podeseno po defaultu ;) tj podeseno je na latencije kignstona... I evo sad radi bez problema vec neko vreme :) Hmmm,sad kontam, sva ti puta kad je zakuco u pozadini mi je radio, Vuze (torrent klijent) dal je moguce da se zakucavanja dogadjaju jer je Telekom nesto menajo oko domena i...
Hmmm upravu si...Geil je predvidjen da radi na CL4 a ovaj kingston mi je na cL5 al mi ga je bios po deafultu podesio Geila na frekvencije Kingstona... Da li je moguce da ikako ove dve memorije rade zajedno(naravno da ne restartujem racunar svakih 5 minuta)????
Na ime danas sam doado 2x1gb Geila Black Dragon. na vec postojecu konfu, i desava mi se izuzetno iritirajuc problem...Nakon odredjenog vremena bilo u browseru, ili igrici ili kad sam pustio Nod da skenira,kom se zaglupi i zakuca skroz... Ne raaguje ni na Shift+Del nista,samo restart na...
Ma svi ste vi ljubomorni jer ne posedujete najlepsi telefon a to je Alcatel DB :P :P :P :P
Po milioniti put: o ukusima dzaba raspravljati , a o tome ko je normalan a ko ne, nek se brine neko nadlezan za to :)
Dakle, Sony Ericson cigla WTF :P :P
Cuti kolega ,dobro si proso ,mislim k**ac dobro pao si :( ,al pogle mene, na 500 -35k isto me roma zaebala :ajoj::ajoj::ajoj::ajoj:
Bas tako, mrtva Roma :ajoj:
E pa drugrai, bilo mi je zadovoljstvo poznavati vas i druziti se sa vama...Odoh sad lepo da se ubijem, jer me je sad upropastila mrtva Roma:mad::mad::mad:
Veceras sam ubo 5+ utakmica od kojih uvatim Celzi 2, Real 1,Arsenal 1, Braga 1, Bayern 1, Marsej 1, i obori me mrtva Roma :mad::mad:
Na...
Danasnja doza :rotf:
Kombi
iz mentalne bolnice vozi ludake. U jednom trenutku nesto puče i kombi
stade. Sofer, jedini normalan, pokusava da popravi, a jedan mu se
stalno mota iza leđa i ponavlja:
Ja znam sta se pokvarilooo! Ja znam sta se pokvarilooo!
.........Posle pola sata...