• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. BEGINER

    Kupovina automobila

    To je zabluda ;),tj da budem odredjen nije,jeftinija su nego kod nas,ali jedna veoma bitna stvar, de su troskovi carine i PDV-a??? jedino neko ko ima invalidsku ili SLO pasos ili je spreman da reskira da vozi stranca :d @Stalja: Raspitaj se malo bolje ;) Isti bmw ko sto sam postavio, nasao...
  2. BEGINER

    Kupovina automobila

    Slazem se,al jedino ako mogu da ga punim vodom ,i to ne flasiranom nego cesmusom :d Evo ova dva lepotana su meni zapala za oko i sad barim dedu kukam za pare :D :D http://www.mojauto.rs/polovni-auto/578930/ http://www.mojauto.rs/polovni-auto/580377/
  3. BEGINER

    Bezobrazni kolega

    To stoji ;) Al ako to ne mogu da izvedu onda im je ovo najlakse i najbolje ;)
  4. BEGINER

    Bezobrazni kolega

    Nisi upravu...Kada se skroz zatvore portovi,maximalna brzina kojom moze da skida je 3kb i to ako ima srece ;) A sa tom brzinom nece biti bas odusevljen :d
  5. BEGINER

    Kupovina automobila

    Samo te ljubi brat da ovo uvek imas u glavi: "Lepota je prolazna " :),tj hocu reci, u 90% slucajeva nasminkani autici su samo to sminka,sredjeni spolja a mehanika boze me sacuvaj...Tako da bolje obrati paznju na mehanika i motor,lakse i jeftinije ces srediti sminku nego srce ;) Ako pazaris taj...
  6. BEGINER

    Kupovina automobila

    Nema na cemu uvek ;) Da se javis kad kupis lepotana pa da napravimo neki test tipa: Fiat Bravo[BEG unit] vs Fiat Punto[ FantomX unit] :P :P
  7. BEGINER

    Bezobrazni kolega

    Ili ako je totalni n00b sto se tice torrenata i software odnosno ako zna samo da skida fajlove a ne razume se mnogo u podesavanje klijenata i rutera,najednostavnije resenje ti je da promenis port za torrent klijent u ruteru i onda ce kolega nabasati na blokirani port u torrent klijentu i moze da...
  8. BEGINER

    Kupovina automobila

    Upravo tako Dekara ;) Znaci Fantome nemas ni za to da brines...Ako auto kupis od fizickog lica, odes u najblizu opstinu(tipa ako kupis na NBGD-u odes u opstinu NBGD,ako je Vracar na opstinu Vracar itd itd.. skonto si do sad vec :P ) sa prodavcem, tamo kazes zasto ste dosli i trazite obrazac za...
  9. BEGINER

    Kupovina automobila

    Vidi Fantomcino...Bilo je dosta rasprave o tome i dosta se pricalo...Uprincipu znas i sam... Idealno bi bilo da kupis od nekog koga poznajes i auto o kom znas istoriju itd itd...Ako to ne mozes, onda lepo oglase pa zovi redom... Moje licno misljenje je da prvo probas preko oglasa da nadjes neki...
  10. BEGINER

    HTC Desire HD

    Cuti ti,ni ti nisi znao :P udavio si onog jadnog studiopvc-a dok te je naucio :P :P :P :P A i niko se nije naucen rodio, zato kupe ovaj mob,i ko ne zna,dodje na :sekira: i ima da nauci ;)
  11. BEGINER

    Pomoc prijatelja

    xaxaxa, extra :) Do pobede sa vezom :P :P @Kerigan: Realno ne znam koji su jos radovi usli u uzi izbor,al ako isto neko ne potegne vezu za nekog svog, ti i bez iste imas sanse i to dobre sanse da pobedis :) :wave:
  12. BEGINER

    [Rešeno] Koji 5.1 sistem do 100 eura?

    Ahahahah vrhhh :) :) :) Sad odoh u RUS-ovu temu: "koji auto da kupim" i cu mu napisem,a kad dajes vec 4500 dodaj jos 4500 i kupi lepo passata karavana i uzivaj :P:P:d :d :d :wave: Ja mislim da je tema zrela za lance i katance :d :d :wave:
  13. BEGINER

    Vaš mobilni desktop (aka skinovi)

    :rule: :rule: :rule: Za obojicu... i Mikrona i Studija ;)
  14. BEGINER

    Šta slušate sada... ?

    Iu7MhIsknyg
  15. BEGINER

    Znakovi interpunkcije :)

    i iz svega ovoga smo zakljucili da je SuperZvezda upravu, i da treba banovati FantomTajnog na par dana... Razlog: Podsticanje rasprave na forumu i zezanje ortaka sa istog, a on je glavni krivac :P :P :P :P :P I sto se ne pridrzava onog : "Ko drugome jamu kopa sam u nju upadne" :P :P :P
  16. BEGINER

    Pomoc prijatelja

    E toga bih se ja cimao...Jedino tu da ne padne neko stelovanje,u suprotnom pobednik se zna ;)
  17. BEGINER

    Automobili

    @vodoo: Mislim da je to upitanju definitnva za***ancija ;) Al onaj oglas sto sam ja okacio nije, sto je jos gore i tuznije :d
  18. BEGINER

    Automobili

    Pa ja ne mogu da verujem da ovo stvarnno moze da bude... Mislim aj ja razumem kad se neko zeza, i to,al ovo... nikad mi nece biti jasno :nuts: da ne tupim vise, uverite se sami: http://www.mojauto.rs/polovni-auto/577442
  19. BEGINER

    Pomoc prijatelja

    Takodje...Prikljucio se,glasao i to je to :) Realno kao sto kazu, ne zato sto si nas, al stvarno ti je rad mnogo dobar... VIdeo sam jos 2-3 koja mi se svidjaju,al i da nisi trazio verovatno bih opet glasao za tvoj ;) Srecno :wave:
  20. BEGINER

    Sport (zanimljivi momenti - klipovi)

    Smesno jeste :rotf: :rotf: Al da sam ja vlasnik kluba,ovaj golman ne bi primio platu sve dok ne bude transferovan negde,jer kod mene je karijeru tuto-finito :)
Vrh