Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Uzmite bilo koji original ps2 dzojped i adapter ps2 na usb, jeftinije a kvalitetnije od bilo kog lodziteka.
Inace posle darksajdersa i god of war, ovo je ok, ali mlako...
Ma trejler moze da bude sta oces, dok se ne vidi gameplay ili gameplay trejler ovo je samo da se zasladimo.
Inace potvrdjeno je da ce moci da se vozi auto u ovom delu,
na sta ce to da lici i da li ce biti pesaka po ulicama videcemo, ali eto jedna lepa novina.
Znam sta znaci vizuelno, i ja volim naravno, to je i presudilo kod kulera za cpu, i skroz ima logike kod kucista,
ali da gledam kakav je dizajn procesora, rama, graficke jbg, to mi nekako malo nema smisla,
ali opet ko voli nek izvoli.
Naponska moze da se greje koliko oce ako ne ometa rad karte i nema nestabilnosti, inace odlican test kao i uvek :appl:
Ali sramota je da je obicna gtx 760 od asusa bolja od 780 TI