Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
@Bajazit
Bilo koje malo prostojnije napajanje od nekih 600/650w tipa
chiftek, cm, lc, raidmax ce da ti radi posao bez problema,
ne moras da dajes 20 000 za napajanje...
A za par godina tvoj moguci CF ce biti besmislen jer ce biti single karta koja ce biti jeftinija
a opet oj ha jaca od te...
Ja sam mislio da je covek samo probao na par sekundi da proveri da li radi ploca i nista vise,
nije valjda da se koristi ovako polu sklepano jer se stedi za pastu ili sta vec?
Ovo je klasicna navlakusa tipa, nemamo to vise trenutno na stanju po toj ceni ali mozemo da vam ponudimo nesto drugo/slicno to nekoj drugoj ceni kad ste vec tu/ili nazvali.
Svaka reklama je dobra reklama.
Sve se mislim da ono sto ce ocas posla da se proda za 100e da poklanjaju za 50e...