Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
@Srki
Nista jace od 970 chipseta ti ne treba realno, a gledas tebi licno sta treba i tako uklopis sa budzetom.
Ja imam prvu verziju te ploce, odlicna za taj novac. Uzmi nju slobodno nemoj am3 ploce ni da gledas.
Thief, djubre neopevano...
AI r3tardiran skroz, kolje se sa asasin kridom.
ucitavanje svake dve sekunde,
extremno linerano okruzenje i nedostatak slobode
tri boje u celoj igri siva braon i neka treca koja se smenjuje :)
beskorisna mapa na kojoj se nista ne vidi
U principu razocarenje je...
@Srki
Asus +1 od mene.
Odes na sajt proizvodjaca i tamo imas sve zive moguce i nemoguce detalje u vezi svega zivog za plocu:
http://www.asus.com/Motherboards/M4A88TV_EVOUSB3/#specifications
Cisto da znas za ubuduce sam da proveris nesto, ako nisi uspeo da nadjes za satu javi se,
pokazacemo ti...
Sto se mene tice nek bude 4-5 godina da ne mora da se menja ni gpu ni cpu a da sve zivo radi lepo,
koja je poenta da hardver napreduje a igre rade sa 70% gpu snage i 25% cpu snage :)
Nikad nijedan open world/sand box svet nije izgledao lepse od usko kreiranih klasicnih nivoa, ipak deluje pristojno, next gen je skok od 10/15% vizuelnog poboljsanja, sto se pc-ja tice, skoro nebitno poboljsanje :)
@Mega
Ko je vec u tome to je drugo, sad ulaziti u tu pricu sa ozbiljnim parama i pri ogromnom trenutnom broju kopaca je po mom misljenju lose, nista drugo. Nikome ko vec kopa ili kopa odavno nisam rekao da odustane.
Necu se vise javljati na ovoj temi, logicno.
@T@RGET
Druze kad imas svojih...
@Sem
Druze, ne svidja mi se ideja, da ne ja licno ali sestra rodjena ulaze sad sa par hiljada evra u nesto sto ce mozda da pukne sutra, a i zarada je veoma smesna, pogotovo sto ljudi koji ti daju te novcice, ti isti ih i otkupljuju od tebe, radi vestacnog kreiranja berze/valute. Sve sto je...
@Zombi
Ako ima vise rama i vise bita jaca je, logicno!
+ ako gpu radi na par mhz vise opet je jaca!
A kad je sve izmesano negde gpu negde ram negde magistrala, e onda je ludnica u glavi.
@Sale
Aj ti nama samo lepo javi koje su tacno oznake/naziv tih karti,
to je ono najbitnije sto trebas da...
Da, nemoj kod grejalice lepo ti kaze zombi, nego premesti kucite negde gde imas puno magneta...
Elem, imas npr gtx 670 sa 256 bita vs gtx 260 koja ima 448 bita,
totalno nebitno, jer 670 brise bukvalno patos sa 260...
To gledas maltene na poslednjem mestu. http://goo.gl/20B7qj