• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. neSSa

    Fotografije snimljene vasim digitalnim aparatima

    Vecerasnja impresija...
  2. neSSa

    30 Most Amazing Customized PCs of 2014

    To je po Forbs-u, ima dobrih ali ima i boljih koji nisu uvrsceni...
  3. neSSa

    8Pack i Super Flower lansiraju prvo potrošačko napajanje od 2000W

    sve ok, ali dao sam vam link ka oficijalnom sajtu gde pise sta pise
  4. neSSa

    8Pack i Super Flower lansiraju prvo potrošačko napajanje od 2000W

    Aj kad budes video uzivo napajanje, daj neku fotku i prebroj ima li dogovljno kablova za 4gpu
  5. neSSa

    8Pack i Super Flower lansiraju prvo potrošačko napajanje od 2000W

    Ok, Animan, evo resen sam da preduzmem korak i da ne pricam u prazno, pozvacu i pitacu, ali naisao sam na jednu dilemu http://www.super-flower.com.tw/products_detail.php?class=2&sn=16&ID=119&lang=en Iz ove specifikacije se vidi da napajanje nema dovoljno PCIe kablova za 4xGPU ili se ja...
  6. neSSa

    ASUS Rampage V Extreme

    Muka sa srecnim krajem, a sada rezovi kidaju :)
  7. neSSa

    8Pack i Super Flower lansiraju prvo potrošačko napajanje od 2000W

    Sarkastican ton ali ne vidim iz napisanog da si objasnio ista ili i ti samo pretpostavljas? Moje iskustvo je takvo kakvo jeste i to nisu pretpostavke, ako mi objasni iko ovde da je moguce "legalno" u radnji kupiti nesto a da to bude prvi primerak koji je prosao atest po normalnoj ceni a da to...
  8. neSSa

    ASUS Rampage V Extreme

    Poznajem coveka koji je uspeo da je ugrabi po ovoj ceni, MB je prava zver :)
  9. neSSa

    Noiseblocker NB-eLoop - Unboxing

    Imao nekad NB i zaista od tada nisam sretao taj kvalitet kako u izradi tako i u radu (i propratnom opremom koja se dobija uz njih), ovim modelom to potvrdjuju, ali zato im je cena paprena, osobito boli kada treba vise od 3-4 komada :D
  10. neSSa

    X-Socket

    Opet lep projekat i lepa sponzorstva, svaka cast i samo guraj!
  11. neSSa

    Projekt "ROG Trooper"

    Da li si pokusao da nabavis crni extender, cini mi se da sam negde na nekom sajtu od preko video da ih ima u prodaji, kako napredujes?
  12. neSSa

    8Pack i Super Flower lansiraju prvo potrošačko napajanje od 2000W

    Njih licno i za ovu stvar nisam, ali povucen prethodnim iskustvima gde sam bio inicijator nabavke mnogih uredjaja koji su kasnije bili upola jeftiniji a na mene spao sav teret kao pionira u posedovanju komada (pre)skupog hardwarea, pretpostavljam da se principi distributera ne razlikuju, ili nek...
  13. neSSa

    8Pack i Super Flower lansiraju prvo potrošačko napajanje od 2000W

    To znaci da ce uvesti jedno ili mozda dva komada a pritom cu biti zrtveno jagnje za placanje atesta itd itd itd... platio sam ja tu skolu nekoliko puta, neka fala to izadje skupo pa i za dubok dzep :rolleyes:
  14. neSSa

    Pregrevanje hladjenja i graficke kartice

    Za pocetak poboljsaj provetrenost kucista, temperature ce sigurno biti nize... Ako nemas novca za ventilatore onda drizi stranicu otvorenom
  15. neSSa

    "DIMASTECH" extreme project [mod-build]

    Duga noc...
  16. neSSa

    8Pack i Super Flower lansiraju prvo potrošačko napajanje od 2000W

    odma menjam ova moja dva EVGA za ovo, samo tesko ce to u Srbiju stici...
  17. neSSa

    "DIMASTECH" extreme project [mod-build]

    radijatori i sistem hladjenja napunjen tecnoscu (2,5l), nema leak-a, iznenadjujuce koliko su dve pumpe tihe :)
  18. neSSa

    "DIMASTECH" extreme project [mod-build]

    Kablovi su vec pripremljeni utegnuti i vezicama i klemama postavljeni, ostaje samo da se bocnu, nisu cevi nego creva, cevi cuvam za mk2, i nisu duza, taman da odradim fini luk bez previjanja i da ravno udju u fiting, da alat je bas za ove namene
  19. neSSa

    "DIMASTECH" extreme project [mod-build]

    Hvala drugari i dobro jutro :)
  20. neSSa

    "DIMASTECH" extreme project [mod-build]

    "mali" update ;)
Vrh