• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. neSSa

    Project "Silver TUF" by SS-PC modding

    Karta vec ima na sebi originalni Asus od brusenog aluminijuma :)
  2. neSSa

    Project "Silver TUF" by SS-PC modding

    Asus GTX 770 dc2oc + ekwb
  3. neSSa

    Q&A

    Nemas pumpe namenjene za vodena hladjena koje su vakumske, vec funkcionisu pri slobodnom padu vode, kasnije ona gura tu vodu i opet dolazi do nje, tako da je pozeljno da barem prilikom punjenja rezervoar bude iznad pumpe, kada napunis sistem, izbacis vazduh onda je to zatvoren krug pa mozes da...
  4. neSSa

    Man Of Steel

    odgonetnuli smo tajnu radijator, bravo za fotke, nikad mi do sada nije palo napamet da slikam dzumbus koji ostaje pri finalnoj izradi projekta, svaka cast na ideji!:)
  5. neSSa

    RedAxe

    Mogu samo da dodam da sve se moze kad se hoce i naravno dobro osmisli ;)
  6. neSSa

    RedAxe

    ne dopada mi se ideja da hladjenje bude izdvojeno od bench table, trebao si pokusati da sve to spakujes na j3dnom kestu a bilo je prostora. Sdruge strane ako si vec tako resio onda obaavezno brze spojke na crevima.
  7. neSSa

    Man Of Steel

    Bravo majstore, epohalan mod, cestitke i puno srece na takmicenju!
  8. neSSa

    X-Socket

    Foto finish, bravo, srecno na takmicenju!
  9. neSSa

    Project "Silver TUF" by SS-PC modding

    kuciste jeste fulltower ali ne moze da primi 560rad hehe, ovaj monsta je stvarno impozantan jos u pp i ode trecina prostora unutar ovog velikog kucista, ventilatori su cisto radi probe namesteni a ne da rade, jos uvek nisam zamislio konstalaciju ventova tj. koji ce napred a koji unutra ali otom...
  10. neSSa

    Project "Silver TUF" by SS-PC modding

    radiator fits perfectly...
  11. neSSa

    [SCRATCHBUILD] Bulldozer, Masivno kućište

    Bravo majstore i dobro dosao, veoma lepa zamisao, pratim i cekam realizaciju!
  12. neSSa

    Windows 8.1

    ne verujem tako brzo,u fazonu sam vozicu golf 6 kad bude golf 11, samo oprobane stvari ;)
  13. neSSa

    Windows 8.1

    vec par meseci sam na 8.1 64bit i imam samo reci hvale, mnogo bolje radi sa hardwareom u odnosu na win7, sve 4gpu u piku iste kao i cpu jezgra, ne menjam do daljnjeg
  14. neSSa

    Dobre ponude u prodavnicama (domaće tržište)

    hoces da kazes da taj mali dimas izadje isto koliko kosta u Italiji a da ga pritom dobijem na kucnoj adresi, woww pa to je ponuda do bola, daj link?
  15. neSSa

    Dobre ponude u prodavnicama (domaće tržište)

    ima u Italiji hehehe
  16. neSSa

    Dobre ponude u prodavnicama (domaće tržište)

    za one koji jure bench tablu, nije od Dimasa ali moze da sluzi na duze staze http://www.kupujemprodajem.com/AEROCOOL-Strike-X-Air-black-red-21627281-oglas.htm?filter_id=595
  17. neSSa

    Project "Silver TUF" by SS-PC modding

    Ne znam koji ti to Phobya rad imas (pretpostavljam prvu seriju), kod V2 verzija koje ja posedujem takodje imas tu istu zastitu!
  18. neSSa

    Project "Silver TUF" by SS-PC modding

    Hvala lepo! :)
  19. neSSa

    Project "Silver TUF" by SS-PC modding

    Kad smo kod toga, znas li mozda neku radionicu koja bi odradila tako nesto na sitno i po nekad a da nije dranje?
  20. neSSa

    Project "Silver TUF" by SS-PC modding

    Opasan radijator, i izuzetno tezak, prava zver, zavrsna izrada izvanredna bolja od Phobya ali daleko od BleckIce, jedino sto mi se ne dopada su bakarni srafovi i cepovi...
Vrh