• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. neSSa

    Dobre ponude u prodavnicama (domaće tržište)

    http://www.kupujemprodajem.com/Cooler-Master-Eisberg-240L-Prestige-17983714-oglas.htm?filter_id=593
  2. neSSa

    "DIMASTECH" extreme project [mod-build]

    Hmmm :smoren:
  3. neSSa

    Fractal Design predstavio tri vodena CPU kulera Kelvin serije

    Doista interesantno to sto je ovo sistem sa mogucnosti upgrade-a, i filport se nalazi na pumpi ali pitanje je koliko je sve to izvodljivo bez nekog dodatnog rezervoara iznad pumpe, e sad o ceni hmmmmm, i dalje mislim da je CM Eisberg bolje resenje ali verovatno i bucnije
  4. neSSa

    "DIMASTECH" extreme project [mod-build]

    Stigao jos jedan paketic :)
  5. neSSa

    Projekt "ROG Trooper"

    Lep start, srecno, pratim te :)
  6. neSSa

    HyperX nagrađuje najbolju gejming mašinu

    Npr: 1. SSD 512Gb, 2. 4x4 na 2666, 3. ..... ali posto je glasanje kakvo jeste i cela koncepcija ok je i ovako :rotf: PS na kraju krajeva imam samo 4 glasa ;)
  7. neSSa

    "DIMASTECH" extreme project [mod-build]

    http://www.frozencpu.com/products/25455/ele-1323/ModMyToys_Anodized_Illuminated_22mm_Momentary_Switch_-_Power_Symbol_Black_Red_MMT-SW22MOM-PS-BKRD.html#blank
  8. neSSa

    "DIMASTECH" extreme project [mod-build]

    dezen sam pogodio :)
  9. neSSa

    "DIMASTECH" extreme project [mod-build]

    Sezam se otvara, stigli prekidaci i fitnziiiiii :)
  10. neSSa

    Man Of Steel

    Bravo za kartu, lep potez!
  11. neSSa

    "DIMASTECH" extreme project [mod-build]

    Stigao paketic sa FrozenCPU-a :)
  12. neSSa

    HyperX nagrađuje najbolju gejming mašinu

    hahaha, nisam ja gadljiv nego stvarno nemam vremena da se bavim lajkovima, tako da nagrada tesko da ce pasti u moje ruke, ali nikad se ne zna :d
  13. neSSa

    HyperX nagrađuje najbolju gejming mašinu

    Ucestvova, ne zbog nagrada, koje i nisu neke, vec zbog promocije :)
  14. neSSa

    "DIMASTECH" extreme project [mod-build]

    GEIL Evo Two 4x4Gb 2666Mhz, zverke ;)
  15. neSSa

    "DIMASTECH" extreme project [mod-build]

    stizu prinove :)
  16. neSSa

    Raijintek Metis

    Ima li vesti o tome kada stize u prodavnice?
  17. neSSa

    Hladjenje podrumom

    Bas lepe temperature, fenomenalno:appl:
Vrh