Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Kako misliš beskorisnim? Vremenska prognoza nije beskorisna, widget muzičkog plejera nije beskorisan zato što mogu da puštam ili menjam pesme a da uopšte ne uđem u plejer, takođe mogu da palim i gasim bluetooth, wifi, gps jednim klikom, kalendar, notes i ostalo ne moram da objašnjavam čemu...
Da, to je definitivno da samsunga. Koristim Hero već 7 meseci (probao jedno 15 ROM-ova) i nikada za nešto slično nisam čuo na HTC-ovim telefonima. Mada Galaxy i nije baš najbolji pokazatelj kakav je Android.
Meni se ovo ni jednom nije desilo ni na jednom telefonu.
Dok mi se na symbianu dešavalo da odbija da izvršava neke zadatke pa je morao da padne reset.
Dugo sam koristio symbian na 10 različitih telefona i ja se više ne vraćam na njega. I meni su N79, 6120c i N82 usporavali sa dosta poruka (a o...