Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Procces Manager - Task manager (može i uninstall aplikacija)
LockBot - Lock screen aplikacija
Klaxon - Alarm
Sound Hound - Kao Shazam samo bolji program
Wallpaper Set & Save - Za postavljanje slika za pozadinu bez gubljenja na kvalitetu
Na legendu mi radi normalno, a na hero kuvanom 2.1 mi ne da da editujem ikonice (izbaci isto što i tebi), samo da kreiram nove. Ikonice su jako dobre samo kad bi ih bilo malo više.