Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
To što tebi ne trebaju ne znači da ja ne volim da izaberem od onoga što mi se nudi i da ću da se zadovoljim onime što sam dobio fabrički, na kraju ako mu ne treba smartphone u pravom smislu te reči nek uzme Wave.
Koliko vidim Legend je bolji od Arie, a dati 400+ ili 500 eura za taj telefon je suludo, plus toga aria ima touch sensitive dugmiće :mad: što nije baš praktično na androidu gde se dosta koriste dugmići.