Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Iako ne znamo cenu kucista,verujem da ce biti prilicna, jos u kombinaciji sa tvojim napajanjem, maticna+CPU+Ram+GPU su visak, jer kad kupis kuciste oovo i napajanje sa preporuke, ne ostaje ti ni zuta banka :rotf:
Pravo vreme sad za tebe Fantome, sve na izvolte na hiljade mesta i to za dz :d prozivljavas ponovo svoju "gresnu" mladost, zato si mi ostao tako vecno mlad u srcu :P
Upravo odgledah Fast Five...
Par reci: Vin Dizel i Dvejn Dznonson zajedno na filmu + mnogo lepih i zgodnih devojaka i skupih automobila.. Da li uopste treba jos nesto da napisem :d :d :d
Ima li ikakvog nagovestaja da ce biti nesto od ovog mod-a bilo sta??? Red bi bio bar neko obavestenje da postujes cisto da PCAxe clanovi i redakcija znaju sta se desava
Ima li ikakvog nagovestaja da ce biti nesto od ovog mod-a bilo sta??? Red bi bio bar neko obavestenje da postujes cisto da PCAxe clanovi i redakcija znaju sta se desava