• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. BEGINER

    Creative bubice

    http://www.kupujemprodajem.com/Creative-EP-830-856138-oglas.htm http://dhost.info/sluske/ep-830.html
  2. BEGINER

    [MDPC] Project Thirty (Corsair 600T) worklog

    Sexy :balavim: Samo napred :)
  3. BEGINER

    AMD Bulldozer [official thread]

    A samo ti budi manji fanboy i razmisljaj zrelo i objektivno i bice sve mnogo bolje :) Da se razumemo, i ja sma Intel Fanboy i to ne krijem, ali ti brate pretera :d
  4. BEGINER

    Ručni satovi

    Hahaah, taman sam hteo da te pitam, tj da ti kazem : Ne zelis da znas :d :d
  5. BEGINER

    Ručni satovi

    Prvi ako mene pitas ;)
  6. BEGINER

    Potrebna mi je pomoć (glasanje na fb)

    Jos si ti mlad i :D za takvu vrstu sporta, al podgrejacemo ti neko mlekce :P :P :P
  7. BEGINER

    Potrebna mi je pomoć (glasanje na fb)

    Cestitke matorac , uzdravlje da te sluzi lepo i dugo :) :sekira:
  8. BEGINER

    Najgore pesme koje ste ikada čuli

    Ne dirajte mi Seve, zbog gluamckog talenta :d, Seve je sve oprosteno :D :D :D
  9. BEGINER

    Automobili

    ^Pa upravo to, 2.0 je 2.0, a mecka je mecka ;) Secam se ja kad sam vozio 190 86' 2.6 ili 2.8 AMG model, auuuu brate moj... Ide ko nezdrava, al je i srkala ko nezdrava... Evo OCZ, nek kaze kolko mu srce po gradu, a na ovakvu voznju ko sa klipa, dodaj bar jos 20-30% gore :( Inace, merka je...
  10. BEGINER

    Patike :)

    Micri mutant (half man- half frog ) :P :P:P :P :wave:
  11. BEGINER

    What's wrong with this picture? (SS grešaka u filmovima)

    @cpr i Animan: :rotf: :rotf: :rotf:
  12. BEGINER

    Fotografije snimljene vasim digitalnim aparatima

    @Steamroller: Priznaj da ako si igrao Mortal Combat, da si se lozio na Raidena :D :D :D 9WYkU_3rJiE
  13. BEGINER

    Kako instalirati temu na galaxy s?

    Pa mogao si bas kao sto si trazio detaljno da ti se objasni, da ti detaljno objasnis ljudima kako da odrade to da ne bi imali problema kao ti ;)
  14. BEGINER

    Filmovi i serije koje ste gledali ili gledate

    To znaci da ne mozes da kacis nista sto ima veze sa politikom i sto bi ovu temu odvelo tamo gde ste bili poceli da je vodite, a to je katanac :) Manite se politike, i drzite se teme, a to su filmovi ;) Politika u Srbiji jos nikome dobro nije donela, pa nece ni ovoj temi tako da ostavite...
  15. BEGINER

    Sport (zanimljivi momenti - klipovi)

    Ista prica i ovde kao u temi o filmovima... Manite se politike, inace ce da radi kuka i motika :d I svi od kompa, ka televizorima ili video bimovima i da bodrimo jedini sport koji nam jos uvek valja :) Ajmo delfini !!!!!!!!
  16. BEGINER

    Filmovi i serije koje ste gledali ili gledate

    Slazem se sa Grozdanom... Moje misljenje je nebitno, kao i vase, svako ima pravo na svoje misljenje(koje na ovom mestu i u ovakvim situacijama treba da ostane vase mislejnje i da ga zadrzite za sebe) i to je to. Tacka. Back on topic inace ce da radi kuka i motika :d :sekira: edit...
  17. BEGINER

    Filmovi i serije koje ste gledali ili gledate

    A Murder of Crows http://www.imdb.com/title/tt0133985/ Ne znam bas kolko je poznat odnosno nepoznat, sve u svemu, preporuka ako ga neko nije gledao
  18. BEGINER

    Aktuelne TV serije - SPOILERS INCLUDED!

    Ma nemam pojma, iskreno vise su me upucale te serije tipa Criminal Minds, i CSI( uskoro ce svaki grad u Americi da ima svoj CSI :rotf:), pa je sad poceo i NCSI (to je ono, "nadr**ni" CSI :rotf: ) itd itd, a radnja ista, nije prvi osumnjiceni kriv, nego onaj koga privedu drugog eventualno...
  19. BEGINER

    nVidia ForceWare diskusija

    Prosto: Skini taj glupavi patch, i igraj obican PES :D Uvek ti neki custom mods, i slicno uvek oni prave problem. Secam se ja kad sam igrao GTA San Andreas jos, i dok sam igrao obicnu igru nikakav problem, e onda budala kao 'teo da ubacim neke evropske automboile(ferarije, porse, lamba i...
  20. BEGINER

    Automobili

    Bilo je nekih prica da u Srbiju direktno ne moze da se uveze auto iz USA zbog drugacijeg standarda(emisija CO2 i sta ja znam sta ne), ali sigurno u dogovru sa nekom spediterskom agencijom, ili preko "rupe u zakonu(a nas ih je vala pun :d)" sigurno moze nesto da se sprcka ;) p.s. A i Avijon...
Vrh