• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. BEGINER

    voodoons Birthday Boy!

    Srecan Rodjendan Dzoni, sve najbolje od srca :)
  2. BEGINER

    [PCAXE] Project: Monolith

    Ima li ikakvog nagovestaja da ce biti nesto od ovog mod-a bilo sta??? Red bi bio bar neko obavestenje da postujes cisto da PCAxe clanovi i redakcija znaju sta se desava
  3. BEGINER

    ASUS GTX 580 Matrix Platinum

    ^ A de ces to kupiti u Srbiji majke ti tvoje? :D
  4. BEGINER

    [PCAXE] Project: Monolith

    Ima li ikakvog nagovestaja da ce biti nesto od ovog mod-a bilo sta??? Red bi bio bar neko obavestenje da postujes cisto da PCAxe clanovi i redakcija znaju sta se desava
  5. BEGINER

    Procena konfiguracija i komponenti

    Sve zavisi na koga naletis ;) Ja recimo ne bih nikad kupovao polovan hdd ako je razlika u ceni mizerna, kao u ovom slucaju, 10 evra vise a ipak pricamo o novm hdd-u i garanciji 2 ili tri godine :) Tako da po mom misljenju, 1TB hdd polovan 30 jura max, e sad, svako ima pravo da ceni svoju...
  6. BEGINER

    Procena konfiguracija i komponenti

    Ovo ostalo se ne razumem da pricekamo Vily-a ;) Al ono sto ja mogu da kazem, je da je za hdd 40 evra po mom misljenju puno, za te pare mozes nov da uzmes ;) Ja licno ne bih dao vise od 30 max za isti ;) :wave:
  7. BEGINER

    ASUS GTX 580 Matrix Platinum

    Za cenu od 500 evropskounskihjedinica, i ocekujem da opravda ocekivanja po pitanju performansi :d Inace graficka karta i po performansama i po izgledu (po mom misljenju i ukusu) je :balavim: p.s. Medo svaka cast za review, kao i uvek, temeljno, detaljno, jednom recju odlicno :appl:
  8. BEGINER

    HAF X (942) ...?

    Nakon svih tvojih postova u ovoj temi, ja mislim da ako neko ima to kuciste a zeli da ga proda sigurno bi te konaktirao :D No, za svaki slucaj http://www.pcaxe.com/forum/forumdisplay.php?f=45 Pre toga procitaj samo pravila oglasa, i postavi novi thread, pa ako bude nesto bice ;)
  9. BEGINER

    Classified 580GTX

    Kratko i jasno sto bi ti domin0 rekao: " zelim je" :balavim:
  10. BEGINER

    Sport (zanimljivi momenti - klipovi)

    Sam si rekao :" blah blah blah " :d :d
  11. BEGINER

    Kakav mis koristite?

    Znaci bacene pare a :P :d Logitech G9 i dalje kao primarni za igre a kad se malo odaljim od monitora i nije mi potrebna brzina i preciznost, u pomoc priskace dobri stari Mx1000 :)
  12. BEGINER

    HAF X (942) ...?

    Prodavao je OcZ HAF-a modovanog sa pleksijem , ali je to kuciste prodato ;)
  13. BEGINER

    Sport (zanimljivi momenti - klipovi)

    "Mozda nece biti u potpunosti tacna jer su sve cifre samo procenjene vrednosti" Pffff, ovo je teska glupost: Gde je C. Ronaldo, gde je Sarapova koja ima bolji sponozorski ugovor od ovih, fali jos tu ljudi ;) Kod ovih lista je nezahvalno komentarisati, jer dosta njih radi na osnovu rekla...
  14. BEGINER

    Sport (zanimljivi momenti - klipovi)

    Ne nije to bila poenta ;) Poenta je bila da iako priznajem za moj ukus boxuje dosadno (citaj pametno i takticki i slazem se da odkad nema Tajsona i Lenkos Luisa da je box malo zamro :() , braci Klicko ne moze da se ospori sve sto su postigli u boxu i nikako nije za potcenjivanje ;) Sto se tice...
  15. BEGINER

    Sport (zanimljivi momenti - klipovi)

    Ma sve je to lepo, i opet skidam kapu Noletu, svaka mu cast :rule: Ali evo jedan mali odlomak cisto da se vide neke stvari :D : "Haye and Klitschko should earn around £20m to split between them." Cela vest: http://www.bbc.co.uk/news/business-13943609 To je za vece otrpilike onoliko...
  16. BEGINER

    Srecan rodjendan Ivane!

    Srecan Rodjendan covek, sve najbolje
  17. BEGINER

    HDD Temp

    To je mnogo.... Skidaj tu temeepraturu... Ubacuj neki dodatni vent u kuciste ili stavljaj hdd kulere... Meni su hddovi zbijeni bukvalno jedan do drugog, zbog malog i loseg kucista, i najveca temperatura hdd-a mi je bila 37 stepeni i to prilikom prebacivanja podataka sa particije na particiju
  18. BEGINER

    Sport (zanimljivi momenti - klipovi)

    I to stoji i svaka cast momku, ovo sto je danas napravio je stvarno :appl: E sad sto se tice boks-a, veruj mi ono sto je Klicko uradio sinoc, je otprilike ovo sto je Djokovic napravio danas ;)
Vrh