Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
@fingon82
Nije tacno da ce kvestovi dobiti navigaciju/markere, tacno je da se otkljucavaju kako napredujes kroz glavnu pricu, da.
Ali postoji jako puno kvestova koji su totalno nejasni sta gde kako da uopste pocnes.
Evo neki koji tacno znam sad, Onaj trol ispod mosta, nadji ubice njegove...
Igram danas skoro ceo dan.
The Withcer 2 je odlicna igra ali je u isto vreme tako d3bilna i ret4rdirana i seljacki napravljena da nemam reci!
Prosao onaj kao prvi deo, prolog, sve ok, kapiram mehaniku igre, itd.
Queen shield, kolutanje, udarac dva, neka magija bomba , noz, bezi i tako u krug...
Uzmi i7 i taman za pristojnu plocu, ne moras 17k na plocu, i kraj, bices miran sigurno 3-4 godine sto se procesora tice.
Ne uzimaj AMD kad vec imas fin budzet.
GTA4 mozes da igras i sa gtx 260, pod uslovom da imas jako besan cpu jer je igra procesorski zhtevna a ne graficki, katastrofa optimizacija...
Ako i 5 bude takav bice veselo.
E pa imao si te monitore po razumnoj ceni , ali sad su ips, pa to mora da se plati...
530e ti je najjeftiniji takav monitor, mada relano uzmi bolje tri komada od 22 inca full hd i uzivaj.
Aj nek mi se jave Withcer 2 strucnjaci na pm imam par pitanja,
jednog sam vec nafatao, ali sto vise to bolje! :)
Hteo bi da dodam i Withcera 2 na moju 0 smrti listu,
ne iz prve naravno, jer jos nisam nijednom presao igru pa ne znam ni mehaniku,
pa mi treba pomoci koliko je god nadjem.