Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Dragi cma,
Neki ljudi ( ne kazem da Zli odredi to rade) imaju 5 browsera a na svakome 15 toolbarova,
gomilu virusa, crva, malvera a kuciste od prasine ne ciste nikad niti ga otvaraju,
a kad to spojis sa recimo 2 gb rama i ostalim starim hardverom sve se mega giga uspori.
Dragi moj Cma friendu,
Ne bih da te insaltujem ali moguce je ako je windows pun svega i svacega i tako par godina bez defagmentacije i reinstalacije OS-s.
@zli_odredi86
Pozdrav friende, dobrodosao na the forum!
Suvise ti je old i weak kompjuter da bi dobio bilo sta sa overclock,
cak i na najnovijim kompjuterima OC donosi 10-15% ubrzanja sto je kod tebe skroz nebitno cak i da ga izvuces.
Ako njega planiras da koristis jos 5 godina nece ti biti...
Nemam licne frustracije niti nepostujem komunu.
A nepismenost i ljudska glupost mi nazalost idu na zivce uvek.
Postoji neka ovde opcija da se trajno deaktivira nalog?
Hvala.
@Babadzonka
Ta ploca polovna u garanciji vredi oko 4 500 din, a realna cene da kazes zlatna sredina je oko 4 000 din,
ispod toga je ne daj. Racun i garanciju slikaj / fotokopiraj sta god samo da je vidljivo i citljivo.
Ta prodavnica je krs, uzasan izbor i velike cene, za to ostalo sta god da je u pitanju verovatno ce da ti sluzi komp,
ali za igre se ne nadaj previse. Vecinu ces da gledas i places, a jako mali broj ces stvarno da igras.
Ja jesam i meni ne smeta, ali nekome smeta i jednostavno ne zeli,
a takvih ima ovde i na forumu, dakle ne neki neupuceni i neuki.
Ponavljam, neko nece polovno, nece amd, nece ogromnog potrosaca, ne moze da mu stane dugacka karta.
Neko sve od ovoga gore, neko u kombinacijama.
Kao sto nekoga ne...
@ibb
Slazem se, a o tome ja pricam, svi gledaju samo iz svoje perspektive, to mi slabo, to mi skupo, moj cpu je overkill itd.
Nemaju svi iste zelje ni finansije niti pc situaciju kao ostali.
@Steam
Taj neki nema besno ultra mega napajanje da tera 280x niti mu se kupuje,
a nece rudarene...
Ne sme da ima nikakve padove fps-a sa tom masinom sem ako nije sve na giga mega ultra napucano.
Da li imas sve poslednje instalirano sto se tice
c++ , net framework-a,
pa onda drajveri za graficku i zvuk?
Jos jedna stvar, mozda si pazario neku losu "narodnu" verziju igre sa losim "lekom"
Aj...
Imas takvih ljudi koji nece polovno i nece amd. I nece da dodaju jos malo za ovo ili ono.
Svaka roba ima svog kupca.
Ja se slazem sa tobom i sa ostalima ali ne drze oni dzabe ove cene.
Nvidia ima svoje cene amd svoje,
ne uporedjujte, za te pare ima Amd ili nvidija ili jos bolje kad se ubace polovne karte i slicno.
Uporedi sa nekom novom nvidija kartom po prodavnicama.
Asus inace ima malo besnije cene kod nas, a ova karta je malo slabija od gtx 660 koji kosta 20 000 din...