Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Evo odradih i mali test, posto je Taichi X99 ploca sa Intelom i7 5820k i Avexire Core 2400 na benchtabli usledio je Linx. Kuler se inace veoma lako montira na ovoj platformi, pojednostavljeno je do maximuma, medjutim srafovima koji su kod creva teze je prici i mogu se pritegnuti iskljucivo...
Ono sto je lepo je da se svi ledovi i Debug display gasi kada MB udje u windows, bilo mi cudno ali tako radi, tako da ostaje samo bela dioda na vrm od GPU :)
Stigao mi je sjajan kuler iz CM radionice, ide par fotki i video, uzivajte, cim stigne CPU bacicu i neke rezultate. Inace na samom cooleru se radi "mod" tako da bice i toga u ovoj temi :)
fxnyqa5oK7Q
Odavno sam naucio da cenim svoj novac, a za 35e mogu da odradim kompletnu novu turu alu radova na projektu...Ako neko ima i voli skup hardware godinama to sam ja, ali ne zelim i nemam potrebu da se bahatim a i nisu vremena za tako nesto, a pritom sa tom HU garancijom moze takodje lako da se desi...