Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Dobro bre Steam, sve oci su uprte u tebe i ponosimo se sa tobom, imaces priliku, pa taman da resimo sve nedoumice oko pumpi, radijatora, protoka itd :D
Upozoravam clanove da pripaze ne KP, danas sam imao bliski susret sa prevarantom, ali iskustvo i poznavanje situacije su me spasili, cak i kada prodajete mozete biti prevareni, vodite racuna!
Upravo to, to je najbolje resenje koje sam i sam sprovodio u delo, jednostavno ne zavisne temprature i voila, lepota, jedino sto kosta ahahahah
Nazalost vise se niko ne bavi nekim ozbiljnim testiranjem vodenih hladjenja, sve je to danas komercijala...
Ljudi malo ste generalizovali pricu, u prikazanom primeru se ta razlika svodi na minimum ali ako ima vise GPU i jacih radijatora uz dve pumpe ta razlika temp vode raste, ovo naravno govorim iz iskustva :) tako da svi ste pomalo u pravu ali nema dosledne tvrdnje jer sve zavisi od primera, hvala :)
Kuler sam vam predstavio u ovoj temi i tu mozete videti dosta toga o samom kuleru. Ono sto sam najavio u video recenziji je mod samog coolera, obecao sam nesto mocno kao sto je mocan automobilski V12 motor i planiram da ga tako i udesim, evo prve fotke po kojoj ce se voditi tema i misao :wave:
To je i dalje u izradi a trebalo bi da bude kruna ovog projekta, prvi funkcionalni i rotirajuci grill :)
Neke stavke moraju da se ispostuju kada su sponzori u pitanju i tu nema polemike :)
progress...
Srecan prvenac, ovde imas dosta informacija: http://www.pcaxe.com/forum/showthread.php?t=11262
Saveti i pomoc kad izneses nacrt i ideju, lagano kreni pa usput!
Slova su visine 2,5mm ;), ali ugao pod kojim sam gotkao i blizina stvara iluziju da je drugacije, a i pozicija u samom kucistu gde ce stajati SSD je takva da ce se gledati na njega izravno pa cak ni ta debljina slova nece biti uocljiva a delovace i dalje 3&
Pazi ovako postoji milion nacina...
Sto bi se ljutio, moj deda mi je govorio "svakoga poslusaj a onda kreni svojim putem", uvek sam za sugestiju mada po neki put i nedelujem tako, ali dobro shvatili smo poentu, GPU ide inace na extender a trenutno se trudim da nadjem neki balans u kucistu, dosao sam do tacke gde cekam neke stvari...
Hvala drugari, drago mi je da vam se dopada, bice sve vise interesantno :)
Jer levelovatisemora ahahah
Medo i karta i jeste planirana da bude na extenderu, ako pregledas prethodne postove videces i na koji nacin je pozicionirana, bice tu jos dosta detalja na kojima radim, ali moram paziti i da...