• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Dexter013

    Kupovina napajanja

    @Cma http://goo.gl/tjyvBz
  2. Dexter013

    Novi kompjuter

    Koji tacno chiftek od 600w? Daj oznaku i model.
  3. Dexter013

    GTA V

    Gde god ima freelook i bilo kakvo nisanjenje, mis i tastatura majka.
  4. Dexter013

    [PROBLEM] Greska pri instalaciji bilo koje igrice

    ili ti je prastara masina, ili nemas drajvere, directX, c++, netframework bla bla bla... ili su ti korumpirane datoteke iz te " prodavnice "
  5. Dexter013

    Trazim dobar SSD

    120GB Silicon Power S60 550/500MB/s Majka http://goo.gl/kJoRrm
  6. Dexter013

    Dobre ponude na domaćem sivom IT tržištu

    Nekome su stali na zulj...
  7. Dexter013

    GTA V

    Pa probaj bez zaklona na dugme nego stani iza bilo cega sam. :)
  8. Dexter013

    Da li uzeti PowerColor R9 270 ?

    @PRO>KOMP. Ja sam ti medju prvima rekao da batalis novu 270 i da uzmes polovnu 280 sa garancijom. Drago mi je da si uzeo tu kartu i da si zadovoljan. Polovno je uvek rizik ali ako roba ima racun i garanciju rizika realno nema, samo je malo kraca garancija ali je zato i cena drasticno manja. U...
  9. Dexter013

    Koja tastatura?

    http://goo.gl/pqaYMC / http://genesis-zone.com/keyboards/rx22/ Tiha udobna kvalitetna , 3 vrste svetla. Ja imam tu tvoju kombinaciju misa i ove tastature. :)
  10. Dexter013

    GTA V

    Ja zaklon nikad nisam koristio, bukvalno nikad, sam stanem gde hocu iza zida ili slicno. Pucanje iz kola ume da zeza ali u 90% slucajeva obicna voznja i pobegne se od policije bez ikakvog pucanja. Ako se puca ofanzivno i mora da se puca, uvek se prvo upali weapon wheel (default tab) pa onda nece...
  11. Dexter013

    Dobre ponude na domaćem sivom IT tržištu

    To nije povoljan oglas, to je neki kao oglas za kolekcionare, ne?
  12. Dexter013

    GTA V

    @Nenad Grujic Neke scene i delovi igre 7770 ne moze da sazvace i garant ti fali jos i Vram, jer ipak ta karta ima samo 1 gb a i kad je bila glanc nova nije bila nista posebno. @Svi Evo su u originalu glavni likovi z7JU0BoX0nQ
  13. Dexter013

    ATi Catalyst diskusija

    @bobyshka Ako te bas puna zanima, neces se leba najesti sto se tice tvoje karte, radice ti sve isto i sa trenutnim poslednjim GTA 5 drajverima. :)
  14. Dexter013

    GTA V

    Probaj druge likove i pregledaj celu mapu.
  15. Dexter013

    GTA V

    Pa il muva jos uvek, il prodaje?
  16. Dexter013

    Ani gif [512k warning]

    Auuu al se cika crni lepo slavi gol...
  17. Dexter013

    Da li uzeti PowerColor R9 270 ?

    Da uzimaj, samo nemoj na slepo, odakle je lik, il moze proba na licu mesta i preuzimanje licno? Ima mozda neko ovde da ti je preuzme ako su iz istog mesta, na lepe oci mozes da dobijes cepanicu za 19 000...
  18. Dexter013

    [Rešeno] gotoveGaming konfiguracije

    @hedgehog Da, ili antek ili korsa ili ss napajanja od 550w.
  19. Dexter013

    GTA V

    Ako si odvrnuo detalje do daske ili stavio texture na max fali ti vrama, kod mene jede oko 3.5gb a ta tvoja karta bese ima samo 2gb. Baci detalje iz msi afterburnera za usage i kazi kakva si podesavanja stavio.
  20. Dexter013

    GTA V

    TO ti je fora za sve igre danas. Ranije je lepo bilo napisano i lepo nazvano kako i treba. Low, Medium, High, Very high A danas se to isto zove: Medium, Very high, Extremly High, Ultra, Ultra mega giga high... Dakle da bi svi rekli ne igram na low, nego na medijum, ako me kapiras. Poenta je...
Vrh