Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Zviznuce ti i napajanje i cpu i integrusa ako silujes OC...
Jednostavno preslaba ti je masina + nemas ni adekvatno hladjenje a verovatno ti je to sve u kinez neprovetrenom kucistu.
Gigabyte gtx 970 G1 model.
Tiha skoro necujna, ne prelazi 65c u full loadu.
Fabricki je veoma nategnuta
i na default iz kutije vrednostima je kao referentna gtx 980.
Klasicna gtx 970:
Base Clock 1050
Boost Clock 1178 MHz
Moja:
Base 1200
boost 1400 MHz
Na skoro 40% gpu usage je temp smesnih...
Ok drndaju narod sa 5% jacim cpu na kasikicu, ali sto drndaju narod sa novim soketima za tih budjavih 5%?
Da to nije malo bezobrazno, ne?
To nema veze sa moze im se, to je bezobrazluk...
Ne znam da li ste primetili u textu sa developerom da ce witcher 3 biti neoptimizovano djubre
(ne djubre od igre nego od optimizacije)
http://goo.gl/G9QGib
Dakle razlika izmedju krompira/konzola i maximuma detalja na jakom pc-ju ce biti
5 vs 10 metra drawdistance,
malo ostrije texture
malo...
@Grodos
I meni bi bilo drago forumas da je dobije koji sad ima slau/staru graficku,
nego neki random lik/devojka sa fejsbuka koji je slucajno saznao/la za nagradnu igru pa kao ajde sto da ne,
sigurno je skupo nesto :)
Srecno svima