Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Zeleno ti je energija, plavo pancir, zuto special ability.
majlk usporava vreme u pucnjavi, palis na capslock gasis na caps lock
frenklin moze slicno da radi ali u voznji, kad ti deluje da ces da se slupas upali i lako ces da izbegnes sudar ili lako savladas jako ostru krivinu
trevor pravi...
@gx
Voznja je super, tona razlicitih automobila i svi se drugacije ponasaju, isprobavaj ih videces is am.
Ako udaris sa 200 u banderu motorom treba ziv da ostanes? :)
Umre se i kolima ako se skucas maximum brzinom u zid ili kola iz suprotnog pravca, sa vecinom brzih kola.
Glavne misje/story su...
@Nikola123
Kako to mislis crash, kad sta pokrenes onda ti izadje sta?
Da li imas sve psolednje instalirano: drajveri za grafiku, zvuk ,chipset , lan, directX, kodeci, java, netframework, c++
itd...
@BialtO
Nije zadnji, jer nije nikad bio ni prednji. :)
Moze da bude poslednji samo.
A o cemu se radi, samo o imenu.
Kao sto aple svoj os naziva X, tako ce i mikrosoft da svoj os naziva windows 10,
a izlazice konstatno zakrpe pechevi itd, naziv ce ostati isti samo ce biti verzije ova ona...
@DR4C0Ni4N
Da obavezo je u vecini slucajeva, imas delova gde imas uber soldere gde jednostavno dizanje alarma=smrt
(mozda i nije ako se igra na normal ili easy, ja sam na 4 od 5 tezina odigrao i ubijaju te jako brzo)
Veoma se isplati da ubijes to dvoje oficira koji dokle god su zivi sponuju...
Za ovakav naslov ovo je budalastina...
Nije bas totalna krdza ali je daleko od kvalitetne igre, i nema veze sa AAA naslovima.
Najobicniji prosek.
Igra ne zna sta hoce da bude, pucacina ili sunjalica?
Kao pucacina i nije losa, ali kao sunjalica je nebulozna.
Sunjalica iz prvog lica je nesto...
Divlje stvari / "Relatos salvajes" (original title)
Drama triler akcija sve po malo,
jednom dobar film, ustvari jedan od najboljih u poslednje vreme.
Svaka preporuka, ostavlaj utisak, i niko nece biti ravnodusan.
IMDB kaze 8.2, a od mene ima 10/10...
http://woobox.com/bpkyfp/vote?web=1#
Za sad najvise ima onaj lik sa 57, nas skot ima 15.
Sto ovde nema ceo log , kad je se gotovo? http://community.coolermaster.com/index.php/topic/12383-project-man-of-steel/
Napred da ubacuje vazduh od spolja
pozadi da izbacuje napolje.
Ispod 12cm ventilatore da ubacujes ce biti mucno i bucno, jedino neke kvalitetnije manje da ubacis.
Izmeri pa javi.
To ti je to za sad.