Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Mene tu brine napajanje, Dunja ima fx 6300 i 280x
cpu je oc na 4 ghz , grafika na defaultu,
a taj lc koji si planirao nije mogao da gura masinu kad se optereti i cpu i gpu,
zamenio sam ga na kraju za TT 730w.
Zvanicno i oficijalno pocinje ludnica: http://play.thewitcher.com/
Mesavina ultra i very high detalja,
zakucano na 60 fps-a
graficka radi na oko 85%
cpu 50%
A jos nisam stavio ove poslednje od nvidije :)
Ima dodatke za farbanje, i posudu i filtere itd.
Korsicen je za krecenje par puta.
A dva puta mesecno ocistim moj i Dunjin komp na terasi od prasine za par minuta.
Ljudi bilo koji kompresor od 3/4k dinara resava sve probleme ciscenja za 20 sekundi.
Kakv crni usisivac, jedino ako ima opciju da duva inace je besmisleno.
Ja ovo koristim godinama ocistim ceo komp za 45 sekundi veoma lako http://goo.gl/vv6Q7v
Stigao odavno, zahvalio sam se preko PM, tamo smo se i dopisivali,
al ajd i ovde da se zahvalim jos jednom ljudima iz CM-a,
stvarno postovanje odnos prema kupcima.
Za te pare imas 100% proverenu Mideu klimu.
Ja je imam, kod sestre dva komada, kod Dunjinih matoraca jos jedna,
sve rade oko 6-7 godina bez mane popravki ili servisa bilo koje vrste.
Daljinski naravno, hladi greje, i sve te osnovne funkcije ima.
http://goo.gl/bGTZpS
Ako nece uoopste da oc, a ima provetreno dobro kuciste, onda nek i uzme tu socijalu od ploce,
i nek obrati covek paznju na format mAtx, micro itd da ne bude da ne pasuje u kuciste.
Bas ce taj lik (popularne pecurke kad su nagradne igre u pitanju) sa garant 1 ili nijednim postom da se zahvali :)
Sto naravno nije u redu, jedno hvala da se ispadne covek, ne?