Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Potrudio sam se da sve bude postavljeno drugacije i na neki nacin cudno, sledi izrada dosta maskica itd, a uskoro ubacujem i hardware, btw GPU ide pozadi uz prozor :)
Zavrseno i farbanje u gun metal boju, odlicno se uparilo sa originalnom bojom na maskama, mada se one presijavaju drugacije jer ipak je plastika u pitanju i vise je sjajna, sve u svemu ja zadovoljan :)
Imas temu vezanu za takmicenje a u linku sve objasnjeno:
https://axe.rs/forum/threads/tt-2019-thermaltake-casemod-invitational-balkan.41309/
Evo i PSa: