Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Posle krace pauze i brdo licnih obaveza koje sam morao obaviti vracam se na projekte koje sam zapoceo. ZOROG se polako privodi fazi izrade cevi i rutovanja istih, stigao mi je alat za savijanje i secenje bakarnih cevi pa ce i to uslediti u narednim danima :)
Kapiram da je mali prostor, da si dao sve od sebe, ali lose si savio cevi, msm tehnicki ne root, kada grejes grejao si malu duzinu zato su ti se javila podvijanja. Takodje kada radis ovak ne standardne radijuse radis na stolu ne u alatu jer vidi da si koristio kao neki alat tj uglomer i imas...
AXE-R won second place! Big thanks to all who supported us :) Also, thank you to the organizers for this opportunity. Looking forward to more competitions in the future