Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
@
Cma
Jeste bio je primitivan, daleko je bio od AAA naslova.
Dobra igra za to vreme, ali sto kazes falilo para i umeca malo.
Svejedno za pocetak serijala vise nego dobro.
@Grodos
Igra je za dve klase bolja od extra primitivnog keca kao i odlicne dvojke.
Ne trci ko manijak svugde pa neces ni ti ni konj da zapnjes gde stignes, inace i konj ima skok na space, sve ograde mozes da preskocis...
Igra je nesto najbolje u poslednjih par godina a tebi je korak unazad...
instaliraj msi afterburner, tu ces da vidis sve u toku igre i imas i lepo hladjenje za graficku kad joj treba.
Imas ovde sve lepo korak po korak objasnjeno, sta, gde, kako, zasto:
xF1D74hxAY8
Koliki budzet imas covek, i koliko bi jos mogao da se nategnes?
Kakav je ostatak masine, koje napajanje imas, i kakve naslove bi igrao na kojim podesavanjima/rezoluciji?
Konzole jer se trude da sad stignu pc (a smesno je jer full hd prisutan odavno)
sto se tice barem rezolucije moraju da su osakacene na 30 fps-a,
a problem je kad je krkljanac, to pada i na 20/25.
Jezivo...
Nego zabole mene za konzole, samo nek radi na 55/60 fps-a na pc-ju (dobra optimizacija...
Uvalili su i onu kao "neprobojnu" DMR zastitu za koju se zna da sakati stabilnost i fps,
(naravno razbijena je ta zastita kao sto je i na DA, ali je opet uvaljuju)
Da imam pistolj na celu uzeo bih 6570 za gaming od te dve.
Da nemam pistolj na celu
ne bih uzeo nijednu ni drugu vec bih jurio nesto tipa 7770/7790 polovnu (kapiram da je frka sa kintom)
jer brise patos sa obe kartice...
AAA igra koja ima vec 3 dela (dva radio originalni tvorac rocksteady) radila savrseno ranije, a sad uzas.
Sramota.
Igra kao igra je odlicna, svaka preporuka od mene, zavrso sam je na silu.
(smeta mi malo tih natprirodnih magijskih stvari i likova, al ajde...)
Optimizacija je djubre, imao sam...
Meni licno je
30 fps-a apsolutno neprihvatljivo,
45 mi je minimum da je recimo igrivo,
60 idealno.
Sa 270 nece imati 45 fps-a na medijum detaljima u novijim igrama i ovim sto dolaze.
Kako sta kome.
Ali uzeti novu 270 ispred polovne 280x sa garancijom je ludost i bacanje para.
Igra radi ocajno, random padovi fps-a na bilo kojim detaljma ili rezoluciji.
Asajlum i city su radili rocksteady, a ovaj deo za pc su outsorsovali neki iron fost likovima, studijo sa 12 zaposlenih...
Za mene neigrivo jer fps padne na 20 pa skoci na 60 na bilo kojim detaljima.
Jesam fanboj za...