Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Ne diraj nista realno, taj cpu je vise nego dovoljan da isprtati bilo koji graficku za 60 fps-a bez problema.
Oces jos fps-a na visim detaljima? Ulozi u jacu graficku, ne u cpu.
Svi ovi trejleri su na ultra giga mega detaljima ali na PC-ju. Samo za prezentaciju.
Na kraju se sakati fps sa 60 na 30 i igra izgleda 10x ruznije da bi bilo isto kao i na konzolama, svi ti trejleri mogu u vodu da se bace. Identicno je bilo za watch dogs, igra je na tim E3 sajmovima itd...