Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Jako tesko ces doci do tih karti jer ih nema ni kod dobavljaca.
Nova tura kad stigne nece biti ispod ~73000 po radnjama sto je bas puno za takve kartice ;)
Ljudi,ako,niste iskusni,nemojte davati predloge jer ovo definitivno nije ni blizu best buy-@ ;)
Prepustite to iskusnijim clanovima;)
Sent from my D6603 using Tapatalk
Nemam ja realno nista protiv toga da se cene podignu, od necega sve one moraju zaraditi ali Gljivatron krade on ne podize cene, ono je bre kradja cista....samo sto je vecina naseg naroda toliko zatucana da i ne mare za to, jer vecina i dalje ''racuna'' na digitron.....
Sta da ti kazem,jako dobra...
I mene ovo isto zanima, bukvalno sam pre 2 meseca pokusao da nagovorim brata da ne kupuje tamo.....odrali su ga, dao je 80k za pc, a vecinu igara ne moze pristojno da gura ni na high, ultra ni da sanja.....kad sam video onu basic gtx1050 sto izgleda ko 1030 skocio mi pritisak.....
Kako...
Sa takvim stavom i takvim resavanjem(lomlljavinom) neces daleko dugorati,za jedan samarcic opusteno zaglavis robiju a ne za batine i materijalnu stetu.(mislite o tome).
Taj lc power ne bi uzimao ni da mi ga poklonis,sama 1200 je daleko bila bolja kupovina u tom cenovnom rangu. Ja da pravim rig bi uzeo dva seosniva 620s,izadje jeftinije a 3x je kvalitetnije od tog lc powera;)
Sent from my D6603 using Tapatalk
Taj m2 je jedino u kopiranju toliko brzi,u praksi i dizanju wina,u odnosu na 850evo i lepo setovan windows je "malo" brzi;)
Ps. Odlican tv,lg kida;)
Sent from my D6603 using Tapatalk