• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Kobatz

    Ethereum - Tips and tricks - Podesavanje

    I to mi ne odgovara posto kopam amd-om a on je najbolji za nvidia only :) Pre nego sto me razapnete,jednostavno vise volim zec da kopam i manje naprezem gpu ;)
  2. Kobatz

    Ethereum - Tips and tricks - Podesavanje

    Kaze unrecognized command a i u threadu minera nema spomena o tome dok za eth claymore ima koliko nadjoh:) Sent from my D6603 using Tapatalk
  3. Kobatz

    Ethereum - Tips and tricks - Podesavanje

    Super ideja ali ta komanda ne postoji u zec claymore 12.6 mineru :)
  4. Kobatz

    Ethereum - Tips and tricks - Podesavanje

    Nema mnogo o tome po netu a ja ne koristim rig vec kopam na kucnom a zena zna da ga ugasi cesto i onda se on resetuje i odmah manji hashrate.... Sent from my D6603 using Tapatalk
  5. Kobatz

    Ethereum - Tips and tricks - Podesavanje

    Jel zna neko mozda zasto se desava svaki put kada ponovo startujes claymore(zec) da hashrate bude manji i tako sve do restarta masine? Samo prvi put bude dobar hashrate a svako sledece pokretanje bez restarta daje manji hashrate. Sent from my D6603 using Tapatalk
  6. Kobatz

    Rgb led za kuciste

    Ne kapiram,gomila ljudi koje poznajem ima u kucistima obicnu rgb traku sa pratecim kontrolerom,ne treba ti nikakav hue+ kontroler sem ako moras da kontrolises sve preko softvera-to je vec druga prica ;)
  7. Kobatz

    Rgb led za kuciste

    Pravac pijac,set rgb 5050 i kontroler za 2200 i da pevas;) Sent from my D6603 using Tapatalk
  8. Kobatz

    Koje napajanje za ovu konfiguraciju

    Trebace mu sreca sa shitmaxom:) Sent from my D6603 using Tapatalk
  9. Kobatz

    Koje napajanje za ovu konfiguraciju

    Ma nema nikakve preterane razlike ili imas za ozbiljniju plocu ili h110m rcsi i lc600h i vozi Misko;) Sent from my D6603 using Tapatalk
  10. Kobatz

    Koje napajanje za ovu konfiguraciju

    Lc600h je best buy do 6000 i nista mu po dugotrajnosti ne moze prismrdeti. Chieftec odavno nije ono sto je bio nekada pa i sama je bolja opcija od njega. Koliko se samo proda po radnjama lc600h svakodnevno i maltene nema raklamacija na ista a neki cak i mine-uju sa vise njih... Sent from my...
  11. Kobatz

    Softver za snimanje remote desktopa(lan)

    Potreban software sa snimanje remote desktopa? Ima neko iskustvo? Hvala
  12. Kobatz

    Potreban radnik za rad u igraonici kod Vukovog Spomenika

    Obnova oglasa,rad u nocnim smenama,igranje u smeni, svi zaintresovani kandidati da se jave na broj telefona 0644973515
  13. Kobatz

    Vaša preporuka za konfiguraciju koja je potrebna za video montazu (do 1000e)

    Inferioran trenutno samo za igrice, za sve ostalo itekako bolja kupovina za ulozene pare;) A i u taj gap se smanjuje iz gen u gen;) Sent from my D6603 using Tapatalk
  14. Kobatz

    [scratch build] Project AXE-R

    Nije bitno kako je, bitno je da funkcionise[emoji378][emoji173] Sent from my D6603 using Tapatalk
  15. Kobatz

    RX 480 ili RX 580 ili GTX 1060

    Lose mislis, radi i pod 7com ;) Sent from my D6603 using Tapatalk
  16. Kobatz

    POMOC

    Lol, jesi probao? Sent from my D6603 using Tapatalk
  17. Kobatz

    9 GODINA PCAXE! - ROŠTILJANJE

    Pa ja sam poznat kao covek koga pivo radi vise nego ista drugo:) Sent from my D6603 using Tapatalk
  18. Kobatz

    9 GODINA PCAXE! - ROŠTILJANJE

    Meni je full! Prvi put probao dao jos par ljudi, popio sam 3, jako je pitko:) Sent from my D6603 using Tapatalk
  19. Kobatz

    9 GODINA PCAXE! - ROŠTILJANJE

    Bilo je vrh,po obicaju kratko :( Mnogo dragih ljudi,super bleja,hvala momku koji se latio rostilja umesto cuvenog rostilj majstora Gonzoa i izneo toliko ljudi na svojim rukama :) Bilo je bas dosta ljudi,postaje nam mali prostor za tu kolicinu ljudi :ziveli:
  20. Kobatz

    Pomoc oko konfiguracije

    Dakle trolas i siris dezinformacije ti a ne Peja;) Sent from my D6603 using Tapatalk
Vrh