Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
To ti je najbolja kombinacija, napajanje je odlicno tj. najbolje u nizoj klasi a kuciste je sasvim ok pogotovo za taj novac. To ti je najbolji kombo trenutno.
Jel dodje do 100c ili ne?
DeRadicci ti je dao dobar savet, dakle skines ventilator sa graficke, polako ima srafove, skines staru pastu,
stavis novu (kupis) vratis sve kako je i bilo.
Inace svaka karta ima broj radnih sati/zivotni vek dakle ako je extremno dugo koriscena mozda joj je i doslo...
Moze DeRadicci varijanta sa fx 4300 cpu-om i slicnom slabijom plocom,
cisto da kasnije moze da turi neki x6 cpu.
Mada naravno i ova apu platforma je odlicna za taj budzet.
@Miljan
Ako imas crte linije kockice raznih poja to crkava graficka karta.
Random restartovanje moze da bude i nestabilan sistem kao i neki virusi/gamad.
Odradi realno nov OS (taj ti je verovatno star)
Pa ako se opet desava barem si eliminisao softver iz price.
To sto je radio ne znaci da je uopste stabilan, jer ako surfujes i slicno realno ne koristis ni 50% cpu snage,
tek kad se optereti i to malko duze vreme se ispoljava nestabilnost OC-a.
@Blejac
Ako naplati kao linijski pa/bg i malo skuplje ok,
ali ako ce to da budeo kao regularni taxi, ono 4-5 crvenih u jednom pravcu to mi je preskupo.
Svejedno javi cifru pa ce da vidimo, Hvala u svakom slucaju.
Sto se tice grafickih karti meni su sasvim ok, isti djavo kao i nvidija,
imam dve karte u kuci 280x i gtx 970 obe rade jako lepo za svoju cenu/snagu.
Ali, APU APU APU APU...
Dok ne naprave krsten procesor da barem parira nekom i5 4xxx ili da je malo recimo malo slabiji od nekog i7 4xxx
nece...
@Matrax
Druze ja jako tesko podnosim vrucine, ne ono kao i svi inace, nego stvarno tesko.
Meni treba 30 minuta peske do grada do autobuske ovde u PA, tu gde ima i taxi ili bus ili kombici,
pa onda kuvanje po raspalim busevima i taxijima/kombicima do bg-a pa onda druga runda isto to po bg-u...
Samo kazite koliko cumura treba i ja sredjujem posao 100% a da li je sporno ne znam niko se ne javlja,
a posto niko iz Panceva izgleda ne ide, sredite prevoz iz PA za BG i nazad (naravno ja platim beMzin)
@ Proka
Ja mogu da donesem cumur nije frka, samo ako neko ide kolima,
po ovom paklu i vrucini da se zaEbavam po autobusima nema sanse,
dakle neki Pancevac ce ide na skup ili ne?
Popuni pc sekciju kao i odakle si, ako si iz Panceva dodji do mene da probamo graficku za 5 minuta.
75% je ona crkla
25% da zeza ploca/slot.
Dok ne probas neces znati.