• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Dexter013

    GTX 970 - MSI Gaming, Gigabyte G1 ili EVGA SSC?

    Da, G1 se pokazala odlicno na svim testovima, nju uzmes i ne mislis. Koje napajanje imas?
  2. Dexter013

    GTX 970 - MSI Gaming, Gigabyte G1 ili EVGA SSC?

    Ako imas para idi na g1, AKO TI JE BITAN SVAKI DINAR SLOBODNO UZMI OBICNU NAJJEFTIJU MAKAR I REFERENTNU 970. Upali se kaps slucajno...
  3. Dexter013

    GTX 970 - MSI Gaming, Gigabyte G1 ili EVGA SSC?

    g1 je majka sto se mene tice, ja sam prezadovoljan, nategnut oc veoma fabricki, a karta jako tiha hladna i necujna.
  4. Dexter013

    Hitman (2016)

    Hitmen je oduvek bio neoptimizovano djubre, svaki deo, u svoje vreme izlaska jezivo jede resurse a igra realno malo vizuelno kasni za ostalim AAA naslovima.
  5. Dexter013

    Okup 2015 vol.2

    Meni uletela neka svadba za vikend, bas mi krivo sto nisam prisustvovao.
  6. Dexter013

    Pomoc

    il sve sporo ili samo chrome?
  7. Dexter013

    Gwent karte - witcher 3, ko hoce da stampa i igra uzivo.

    @narog1205 Odradio sam ih ovde: http://goo.gl/yDMkcR Ako hoces samo im kazi gwent karte vec imaju sve od mene :)
  8. Dexter013

    Okup 2015 vol.2

    Jos pregovaram za prevoz, sto se mene tice da, ali rekao sam vec ranije u ovoj temi da se ne pouzdate u mene sto se cumura tice i da to dobavi neko drugi.
  9. Dexter013

    Vaši kućni ljubimci

    @Grodos I da je tvoj isto to bi radio :)
  10. Dexter013

    Vaši kućni ljubimci

    @Grodos To rade hirurzi/ortopedi veterinari, i niko drugi. Moja macka kad je bila mala pala je sa terase, drugi sprat i polomila nogu. Vodio sam je na dva mesta, obe privatne stanice i znam da su na oba mesta jako strucni, ali nisu mogli nista da urade osim da konstatuju prelom i upute me na...
  11. Dexter013

    Okup 2015 vol.2

    Ja sredjujem neki eventualni prevoz, jos uvek se ne zna, tako da ako sam ja glavni i odgovorni za cumur, nemojte da racunate na mene 100% nabavite ga na drugom mestu.
  12. Dexter013

    Facebook i Google pružili podršku Samsungu u slučaju protiv kompanije Apple

    Opet FUD? Fanaticima nista to ne znaci :)
  13. Dexter013

    Šta je FUD?

    Intel ima monopol u visokoj klasi, ljudi pre idu na i3 + integrisana graficka nego amd apu resenja. Graficke im idu ok, po meni nista losije od nvidije samo losiji marketing. Krenuce im na bolje kad naprave neki desktop cpu koji ce biti barem izmedju i5 i i7. Ova FUD vest ne menja nista realno...
  14. Dexter013

    Gwent karte - witcher 3, ko hoce da stampa i igra uzivo.

    @Zbun Tako sam i ja isto, prvi put mi bilo komplikavano i nisam bas skapirao karte i batalio sam skroz, kao neki tamo side kvest neki minigame, ma cao zdravo, ignorisem. Drugi put kad sam krenuo da igram, probao karte, naucio i jezivo se zarazio, samo sam trcao po mapi, e'bes sve misije...
  15. Dexter013

    Okup 2015 vol.2

    Da li je moguce da sam jedini Pancevac koji bi isao na okupljanje?
  16. Dexter013

    [Rešeno] Gaming Konfiguracija

    @Dzigi Vidim razumes se koliko toliko, dakle nisi duduk. Ako mora sve novo iz prodavnice: gtx 970 (moze najjeftinija slobodno) i5 3xxx K ili 4xxxK ploca h97 ili z97 a sve ostalo: hdd napajanje kuciste ram uglavi u preostali budzet jer ne mora nista besno i komp trosi jako malo.
  17. Dexter013

    AMD u mogućoj finansijskoj krizi

    Ako oni naEbu i mi cemo sa njima...
  18. Dexter013

    R_U_S

    Srecan rodjendan covek,sve najbolje!
  19. Dexter013

    Gwent karte - witcher 3, ko hoce da stampa i igra uzivo.

    Kao sto sam i obecao stigle slike. Kvalitet fotografija i nije neki znam ali ok da se vidi generalno na sta lici. Odrala me Dunja par partija posteno, daleko drugacije iskustvo nego kad se igra vs kompjutra. Kvalitet karata je extra, cvrtste plastificirane. Zlatan ram oko svake sam namerno...
  20. Dexter013

    ATI Radeon 4550HD

    Ja cistim od prasine na 2-3 nedelje + u sobi se ne ****, mogu samo da zamislim haos na 3 meseca i da se duvani u sobi :)
Vrh