Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Hitmen je oduvek bio neoptimizovano djubre, svaki deo, u svoje vreme izlaska jezivo jede resurse
a igra realno malo vizuelno kasni za ostalim AAA naslovima.
Jos pregovaram za prevoz, sto se mene tice da,
ali rekao sam vec ranije u ovoj temi da se ne pouzdate u mene sto se cumura tice i da to dobavi neko drugi.
@Grodos
To rade hirurzi/ortopedi veterinari, i niko drugi.
Moja macka kad je bila mala pala je sa terase, drugi sprat i polomila nogu.
Vodio sam je na dva mesta, obe privatne stanice i znam da su na oba mesta jako strucni, ali nisu mogli nista da urade osim da konstatuju prelom i upute me na...
Ja sredjujem neki eventualni prevoz, jos uvek se ne zna,
tako da ako sam ja glavni i odgovorni za cumur, nemojte da racunate na mene 100%
nabavite ga na drugom mestu.
Intel ima monopol u visokoj klasi, ljudi pre idu na i3 + integrisana graficka nego amd apu resenja.
Graficke im idu ok, po meni nista losije od nvidije samo losiji marketing.
Krenuce im na bolje kad naprave neki desktop cpu koji ce biti barem izmedju i5 i i7.
Ova FUD vest ne menja nista realno...
@Zbun
Tako sam i ja isto, prvi put mi bilo komplikavano i nisam bas skapirao karte i batalio sam skroz,
kao neki tamo side kvest neki minigame, ma cao zdravo, ignorisem.
Drugi put kad sam krenuo da igram, probao karte, naucio i jezivo se zarazio,
samo sam trcao po mapi, e'bes sve misije...
@Dzigi
Vidim razumes se koliko toliko, dakle nisi duduk.
Ako mora sve novo iz prodavnice:
gtx 970 (moze najjeftinija slobodno)
i5 3xxx K ili 4xxxK
ploca h97 ili z97
a sve ostalo:
hdd
napajanje
kuciste
ram
uglavi u preostali budzet jer ne mora nista besno i komp trosi jako malo.
Kao sto sam i obecao stigle slike. Kvalitet fotografija i nije neki znam
ali ok da se vidi generalno na sta lici.
Odrala me Dunja par partija posteno,
daleko drugacije iskustvo nego kad se igra vs kompjutra.
Kvalitet karata je extra, cvrtste plastificirane.
Zlatan ram oko svake sam namerno...