Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Nije da je pozeljno i sigurno al da moze da radi moze i to u 24h masinama;)
Lik u igraonici ima 1700x i A320m-k ploce i igraju se deca sve u 16 na njima vec 7-8 meseci;)
Sent from my D6603 using Tapatalk
Imam ja,uzas su,sve im se raspada,skoro smo se raskacili od njih i progledali posle skoro 8 godina optike;)
Orion optika je za njih avion
Sent from my D6603 using Tapatalk
Majstore,imam istu tu plocu i neko vreme sam koristio box cooler,vise ga puta skidao i stavljao i nikakav problem nisam imao...
Sent from my D6603 using Tapatalk
Sine,znas sta je pouzdano,ono sto promeni tri generacije racunara i idalje se vrti kao od prvog dana(7god) kao npr moj matori 212x a na svim tim aio ako pumpa izgura zakonskih 2god imas srece;)
Sent from my D6603 using Tapatalk
Malo ljudi poznajes ocigledno ili imaju srece,aio se kvare samo tako pa i cuveni krakeni,vazduh je mama ili pravo custom vodeno by ekwb;)
Sent from my D6603 using Tapatalk
Mozda zeza zbog ddr5 memorije,ko zna [emoji14]
Reinstaliraj system ako vec nisi,ryzen mora da radi stabilno kao stena;)
Mozda tu hdd ili ssd crkava?
Sent from my D6603 using Tapatalk