• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Kobatz

    KONFIGURACIJA DO 160000dinara

    Najgori moguce period da neko kupi intel procesor, ne da su precenjeni nego je ovo pakao. Ovo se itekako odrazava na amd jel u poslednjih par nedelja amd se prodaje mnogo vise pa i za igrice(info iz prve ruke) ;)
  2. Kobatz

    Pomoc

    Majstore, taj ram ne ide na tu platformu;) Uzmi hyperx ddr4 na 3000 i stavi umesto tog ssda ako vec zelis kingston suv500, grafiku izbaci pa vozi sa integrisanom dok ne skupis za 1050ti ili 1060 model i sve je ostalo skroz ok;) Sent from my D6603 using Tapatalk
  3. Kobatz

    Transcend SSD220 240GB

    Moj matori patriota ima po sentinelu ovo i ne sekiram se ni malo :P
  4. Kobatz

    Ryzen 5 2600 fps problem

    Aj pa neka je sa srecom, mi u firmi 5-6 reklamacija na isto kuciste posto moze da radi samo kad je otvoreno [emoji14] Sent from my D6603 using Tapatalk
  5. Kobatz

    Transcend SSD220 240GB

    A koliko bi ti, potrosis 2% godisnje, ti bi da ti ssd traje bar 20 godina a? I update-uj pobogu taj firmware, ne vidim ni jedan razlog zasto ne bi uradio upd Sent from my D6603 using Tapatalk
  6. Kobatz

    Preporuka za zvučnike

    Turbo folk i ne zasluzuje bolje zvucnike od pc zvucnika jer sve ostalo je bacanje para;) 2.1 system i sto veci woofer da se ugura u pregradu od stola da sto vise brunda i trese po hard disku a sistavci da udaraju po tinitusu i 200 na sat ;) Sent from my D6603 using Tapatalk
  7. Kobatz

    Ryzen 5 2600 fps problem

    Zaboravi da nazivas teme hitno, zabranjeno je pravilnikom, posto ti je prvo upozorenje necemo brisati temu. Pozdrav ;) Sent from my D6603 using Tapatalk
  8. Kobatz

    Savet/Bluetooth Headphones

    Moze raditi sa starijom bt verzijom samo neces imati "feature" bt 4.0 standarda ;)
  9. Kobatz

    (ne)normalne cene WTF??? aka Limundo Tema

    Samo intel al i ryzeni i ploce za iste idu malo gore jer im je skocila potraznja ;) Sent from my D6603 using Tapatalk
  10. Kobatz

    Problem

    Kvalitetno 450w napajanje je itekako dovoljno za tu kartu na stocku a pitanje je samo dal je "kinez" il nije ;) Sent from my D6603 using Tapatalk
  11. Kobatz

    Intel Coffee Lake

    I treba da deru i intel i apple horde korisnika [emoji14] Sent from my D6603 using Tapatalk
  12. Kobatz

    LG 29UM69G-B

    Ta grafika ce se itekako muciti u 2k u igrama ali u svemu ostalom(filmovi,surf,programiranje,casual) ce raditi sasvim korektno ;)
  13. Kobatz

    Kopiranje RFID kartice

    Takva pitanja neces dobiti na ovom forumu. Obrati paznju na pravilnik istoga, tema zakljucana.
  14. Kobatz

    Problem sa instalacijom na Asus Eee PC

    Imas po netu tutorijala gomilu, how to slipstream drivers ;)
  15. Kobatz

    Problem sa instalacijom na Asus Eee PC

    Treba ti verzija sa slipstream-ovanim ahci drajverima windowsa. Nema klasicna 7ca driver za hdd kontroler pa otuda i problem da se ne vidi hdd;) Sent from my D6603 using Tapatalk
  16. Kobatz

    Gaming kompjuter do 70 hiljada (600e)

    Svakako sad idu vise ryzeni al i njima dizu cene posto im se moze ;) Sent from my D6603 using Tapatalk
  17. Kobatz

    Izgled napajanja i kablovi

    Ajno bez vredjanja da ne bi radili poeni. Imate opciju ignore i necete videti postove iste osobe. Nema potrebe da se forum puni hejterskim postovima i raspravama niti je dozvoljeno pravilnikom. Ako bas zarko zelite nastavite na pm posto je to privatno i nije javno. Pozdrav Sent from my D6603...
  18. Kobatz

    Hladnjak za i7 8700k

    Ne uzimaj artic, nish spec, cuje se solidno na max obrtajima i jedino sto izgleda lepo i tu prestaje sve;) Sent from my D6603 using Tapatalk
  19. Kobatz

    Iskustva sa prodavnicama komp. opreme

    To je maltene ne moguce u sezoni a pocela je;) Pazari su im minimum 10x na kraju dana toliki;) Sent from my D6603 using Tapatalk
  20. Kobatz

    Call Of Duty WW2 secka

    Secka jer igrica ima opak memory leak bug. I ja sam dodavao rama da probam i seckao mi je na jednom delu i sa 16gb, cim pocne misija gledas riva tuner kako ispuni ceo ram i krece swap. To sam pregurao sa low detaljima i posle nekog vremena vratio na ultra i zavrsio igru;) Sent from my D6603...
Vrh