Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
@Roberto
Pa igram ga od nintenta snes-a , goal storm preko takodje goal storma na ps1 itd.
Dakle oduvek. Kakve to veze ima?
Pitam pre nego sto probam cisto za utiske od ljudi koji su vec probali.
Evo upravo se instalira sad.
Ok je ima se moze se, ali imaj samo na umu da taj note5 i ps4 imaju krs da kazem zvucne karte
tako da slusalice od 40, 400 i 4000e ce identicno da rade.
Kako radi kod vas?
Deluje kao odlicno optimizovana igra i da jako lepo koristi resurse.
Kod mene kad ugasim vsync ode na 150 fps-a.
Sa vsinkom je zakucan na 55/60 i dosta manjum cpu i gpu usage-om.
Vidim ljudi random (na originalu) i na gusarima imaju bug sa otvaranjem mape, ali je na random...
Meni kao da imam morsku bolest na ispod 45 fps-a, na 30 je jezivo, lag, musavo, masno mdranje kamere, uzas.
Dzaba svi ultra detalji i rezolucija kad imam minimum minimuma da se kao kaze da radi, 30 fps-a...
Cekaj, polako, lako kupis kasnije i da ubodes u centar.
Imas zver od masine, ne bacaj novac, gtx 980 je smesno jaca od 970 a skoro duplo skuplja.
Sacekaj krstene dx12 i igre i karte pa onda kupuj lagano, kapiram imas i moze ti se ali realno ne bacaj novce.
SLI je uvek problem jer tek za 100 godina optimizuju igru za sli pa onda tek drajveri za opet...