• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Dexter013

    PES 2016

    @Roberto Pa igram ga od nintenta snes-a , goal storm preko takodje goal storma na ps1 itd. Dakle oduvek. Kakve to veze ima? Pitam pre nego sto probam cisto za utiske od ljudi koji su vec probali. Evo upravo se instalira sad.
  2. Dexter013

    Ko je forumaš meseca? - Avgust 2015

    DeRadicci
  3. Dexter013

    PES 2016

    Mene zabole da li se tim zove pera mika djole i nazivi igraca kao i dresovi, sminka i estatika. Sta konkretno za gameplay ti se ne svidja?
  4. Dexter013

    PES 2016

    Ja jos uvek pazarim, sta ti toliko smeta?
  5. Dexter013

    Slusalice do 300-400e

    Ok je ima se moze se, ali imaj samo na umu da taj note5 i ps4 imaju krs da kazem zvucne karte tako da slusalice od 40, 400 i 4000e ce identicno da rade.
  6. Dexter013

    PES 2016

    Neki utisci za sad?
  7. Dexter013

    ZiZ0 (19) i Trogdor (34)

    Opet ovi blizanci, kako se samo dogovore svake godine... Sve najbolje ljudi!
  8. Dexter013

    Dobre ponude u prodavnicama (domaće tržište)

    @Cma Ja ga imam i odlicno radi, samo verziju od 120gb. Nikakav problem do sad. Obrni okreni jezivo brzi od hdd-a.
  9. Dexter013

    Problem sa slikom GTX 970

    Da nije taj kabal problematican?
  10. Dexter013

    Ani gif [512k warning]

    Kakav je apertkat dobiJo sudija... :)
  11. Dexter013

    Uhapšeni osumnjičeni za CoinVault ransomware napade

    Za samo 200e sve vam vrate :)
  12. Dexter013

    Mad Max

    Kako radi kod vas? Deluje kao odlicno optimizovana igra i da jako lepo koristi resurse. Kod mene kad ugasim vsync ode na 150 fps-a. Sa vsinkom je zakucan na 55/60 i dosta manjum cpu i gpu usage-om. Vidim ljudi random (na originalu) i na gusarima imaju bug sa otvaranjem mape, ali je na random...
  13. Dexter013

    Dobre ponude u prodavnicama (domaće tržište)

    Uf a merkam ga vec 100 godina, taj za mene , zeni ovaj moj od 120 gb :) Al kad nemam sad ni dinara :(
  14. Dexter013

    (ne)normalne cene WTF??? aka Limundo Tema

    Prosledi mu molim te poredjenje sa ananda i nek ti pojasni gde on tu vidi duplo bolje performanse ... http://goo.gl/mMyWDS
  15. Dexter013

    2x GTX970 ili 1x GTX980 ili pak nešto drugo?

    Meni kao da imam morsku bolest na ispod 45 fps-a, na 30 je jezivo, lag, musavo, masno mdranje kamere, uzas. Dzaba svi ultra detalji i rezolucija kad imam minimum minimuma da se kao kaze da radi, 30 fps-a... Cekaj, polako, lako kupis kasnije i da ubodes u centar.
  16. Dexter013

    2x GTX970 ili 1x GTX980 ili pak nešto drugo?

    Imas zver od masine, ne bacaj novac, gtx 980 je smesno jaca od 970 a skoro duplo skuplja. Sacekaj krstene dx12 i igre i karte pa onda kupuj lagano, kapiram imas i moze ti se ali realno ne bacaj novce. SLI je uvek problem jer tek za 100 godina optimizuju igru za sli pa onda tek drajveri za opet...
  17. Dexter013

    (ne)normalne cene WTF??? aka Limundo Tema

    Sve grafike sa 4gb vrama su duplo jace od svih koje imaju 2gb rama i daju barem duplo veci fps :) Logicno...
  18. Dexter013

    Koje napajanje?!

    970 chipset plocu minimum. Za ostalo si dobio savete.
  19. Dexter013

    Facebook uvodi „dislike“ opciju

    Ja ga ne koristim :) A nadam se da vi ako je ovako kao sto Atila kaze, nemate tu seljaniju medju prijateljima, i onda problema nema?
  20. Dexter013

    Facebook uvodi „dislike“ opciju

    Sta fali?
Vrh