• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Dexter013

    Procena konfiguracija i komponenti

    CPU - i5-4440 - 15 000 +- MATICNA - ASRock H61M-DGS - 3 000 +- RAM - 2x4GB 1600 DDR3 - 4 000 +- SSD - Transcend SSD 370 256GB - 8 000 +- HDD - 1TB Toshiba - 4 500 +- GPU - GTX 750-Ti Palit StormX - 15 000 +- CASE - EzCool - 3 000 +- NAPAJANJE - Energon EPS-550W - Ne znam DVD RW - 500 din
  2. Dexter013

    [Rešeno] Sta posle 280X?

    I ako cvile zavojnice ili je ne daj boze felericna, juri lika opet, ide za msecec ili koiko pa mu salji pa cekas da ode, pa cekas tamo da zavrse sa papirologijom, pa posle cekas posle opet mesec dana da se vrati pa da ti salje a sve postarine naravno placas ti... Ima i ta strana price, a sve...
  3. Dexter013

    YouTube ili drugi public video klipovi

    Poginuo Betmen. Lik je 14 godina isao po bolnicama i poklanjao paketice bolesnoj deci. Neki m0r0n mu naleteo na auto od iza. Tuga. VZLTEaZjPek
  4. Dexter013

    [Rešeno] Sta posle 280X?

    Jbg najjeftinija oko 45 000 http://goo.gl/2M5EWr Nije malo.
  5. Dexter013

    [Rešeno] Sta posle 280X?

    Definitivno gtx 970 , G1. Malko slabija od 980, a 40% jeftinija.
  6. Dexter013

    Cooler Master pustio u prodaju MasterCase 5 i Pro 5 kućišta

    Nikad nije ta preporucena cena kod nas, nego je bar 10% veca. Kad je bila recimo manja ako moze primer?
  7. Dexter013

    nVidia GTX 970/980 serija

    Lepo lepo. :appl:
  8. Dexter013

    Cooler Master pustio u prodaju MasterCase 5 i Pro 5 kućišta

    Uf uf ovo mi se jako svidja, pogotovo sto ima pun prozor na stranici. Samo da ne preteraju sa cenom kod nas mozda se i ponovim.
  9. Dexter013

    ASRock Q2900-ITX Giveaway!

    Uzivaj covek cestitam jos jednom i u zdravlju da te sluzi!
  10. Dexter013

    YouTube ili drugi public video klipovi

    Ko voli tomb serijal 1zRlqtNW8Js
  11. Dexter013

    Predsednik ASUS-a govori o prošlosti, sadašnjosti i budućnosti kompanije

    Sta ti je biznis... Inace sve te kineze vratiti u Japan :)
  12. Dexter013

    Dobre ponude u prodavnicama (domaće tržište)

    Samo mi fali studiJo. Dakle nije za mene :)
  13. Dexter013

    Dobre ponude u prodavnicama (domaće tržište)

    Hmmm, duduk sam za zvuk skroz, vredi ovo cudo 100e?
  14. Dexter013

    Ko je forumaš meseca? - Jul 2015

    Ma kapiram ja FB Atila i slazem se sa tobom, to je najbolja reklama, sve to stoji. Niko nece da deli nesto bukvalo za dzabe, i to medju eto jedva 50 ljudi. Ne moze i jare i pare, samo ja licno volim kada se nagradi neko ko je ovde aktivan, ko ucestvuje i kome taman legne ta nagrada (zbog losih...
  15. Dexter013

    Ko je forumaš meseca? - Jul 2015

    Za sad oko 50 ljudi sve ukupono od tolikih slinih clanova...
  16. Dexter013

    Pozdravcina :)

    Poz covek, daleko si od mator ti, ja eto imam 32 a ima ovde i starijih od mene :)
  17. Dexter013

    Ko je forumaš meseca? - Jul 2015

    I prosli put i ovaj sad, uzasno malo ljudi glasa uopste, il moguce da je tako jezivo mali broj nas aktivnih?
  18. Dexter013

    Pomoć oko kupovine računara

    @XaKeP Za tu kintu odlicno. Samo uzmi ovo kuciste zbog dosta boljeg napajanja http://goo.gl/JRxDf ond aje mirna kad kasnije turi bilo sta jace kad radi upgrade.
  19. Dexter013

    Batman Arkham Knight

    Godina 2015 igra zakljucana na 30 fps-a?! Ugasi sugavih 30 fps-a... I odradi ovo, majka! http://steamcommunity.com/app/208650/discussions/0/523890046870624615/
Vrh