Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Elektrotehnicki fax upisi za programiranje i nemas da razmisljas kad zavrsis hoces li naci posao ili ne.
Ja bez faxa samouk znam recimo javu da programiram bolje nego megatrendisti ili singidingiovci sa faxom...
Megatrend i Singidunum zaobidji ako hoces nesto stvarno da naucis i da radis nakon faxa.
Ako ti samo treba diploma jer imas vezu, tatu itd
onda su oboje odlicni " fakulteti "
@Darkside
na jednoj tastaturi dvoje,
dvoje na dve odvojene tastature
dvoje na dva dzojpeda
jedan na tastaturi, jedan na dzojpedu
Sta god ti srce zeli :)