Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Treba ti softver koji se zove AMD VISION Engine control panel, skini ga i instaliraj,
U njemu podesavas za svaki program (gta 5) sta i kako da koristi sto se tice grafickih karti ali ali ali,
tvoj laptop ima cpu na 1.4 Ghz, da imas dve graficke od 1000e neces moci da igras gta 5, jer ce...
Previse nepotrebnih podataka o samoj kartici, premalo o samoj kutiji, boji dizajnu, izdrzljivosti kartona,
otpornosti na vodu i habanje, ajde se malo uozbiljite recenzasi, stvarno nema smisla...
fx 6300 + 280x na lc poweru 600w ali ona kao jaca serija http://goo.gl/0GBP8g, ne H,
i ne moze da tera cim se optereti komp, samo se ugasi,
tako je kod mene bio slucaj,
a tek H verzija 100% ne moze.
1.Glorius PC master gaming race - najveci nivo vizuelnih detalja, full hd rezolucija ili veca, 60 fps-a ili vise, mis+tastatura ili dzojped
...
...
...
2. Dirty gaming console peasants - nizak nivo detalja, hd reolucija, 30 fps-a, FPS na dzojpedu :)
3. Hunchbag casual gaming phone/tablet lepers...
Ploca i cpu / soket mozes da imas problema da nisu kompatibilni.
Ram i ploca takodje.
Ploca i kuciste takodje.
Ali graficke karte ce u 99% da sve rade bez problema sa bilo kojim procesorom bilo koje generacije ili proizvodjaca.
Koga zabole za Nemacku i Madjarsku i Veliku Britaniju koja je gde kad kostala, babe i zabe?
Poredite cene kod nas za obe karte i recimo kod madjara za obe karte...
Mk i to svi 2d,
cim su krenuli sa 3d to nije vise mortal, neko teken.
svi 2d mortali su tako principiani da ne mozes random da lupetas dugmice, gubis 100% svaki put
Dok svi ovi 3d mortali, random kliktanje svega i svacega se dobijaju neki extra potezi
+ cool down izmedju poteza je jako...
Ti ne radis OC samo za CPU na taj nacin, nego i za ram u isto vreme,
a ram snizi rucno, nakon sto namestis cpu na 2.8, pogledaj ram na koliko je pa njega smanji da bude ispod ili isto kao pre pocetka OC-a.
Kapish?