• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Dexter013

    Fps drops u igrama + CPU problem

    Ta fabricka pasta nije najbolja kao ni sve default fabricko, ali da mu je temperatura u idle 80c zbog losijeg kvaliteta paste je suluda. Dakle kuler uopste nije lepo nelegao na cpu, zato su i te temperature bile. Dakle, realno resio si problem, mozes da menjas paste i kuler bice to 10-15-20%...
  2. Dexter013

    Želite li bacač plamena od Elon Musk-a?

    Prakticna stvar, nikad ne znas kad po kuci moze da ti zatreba...
  3. Dexter013

    Koje napajanje

    Na prvom mestu kvalitet/snaga, posle toga sve ostalo. Slusaj peju i uzivaj.
  4. Dexter013

    Sta ste poslednje kupili?

    Dosao uz napajanje, gratis.
  5. Dexter013

    Sta ste poslednje kupili?

    Chiftek tuce vec 5 godina red je da se menja, Evo i slike napokon, okacim i kad ga montiram.
  6. Dexter013

    Sta ste poslednje kupili?

    Menjam moj chiftek od 650w koji ima vec 5 godina za korser od 850w. Donosi mi danas sef iz Kanade. Tamo bilo na akciji za 90 kanadskih dolara, sto mu dodje 80 americkih dolara, sto mu dodje 70 eura :) Kod nas je cena vidim malo preko 20 000 din :) Slike kacim veceras. A evo slika sta sam za...
  7. Dexter013

    Koje napajanje za ovu konfiguraciju

    Minimum lc power 600w H, a sve preko toga ti je da si miran na duze staze i za upgrade, bez brige.
  8. Dexter013

    Monitor gubi signal kada se prikljuci na graficku

    Taj problem nije do drajvera.
  9. Dexter013

    Sta igrate trenutno?

    @Dominator Igra je odlicna, po meni definitivno najbolji asasin do sad. Borba je promennjena iz korena, sto je odlicno, sad je poprilicno teze i zanimljivije. Dodan je RPG element, po meni odradjen je kako treba. Optimizacija je odlicna, ja imam konstantnih 60 fps-a, sa samo par stvari...
  10. Dexter013

    Sta igrate trenutno?

    asasin origins
  11. Dexter013

    8700k 5.4ghz 1.43v sa maximus hero x (coil whine)

    Kakve veze slika iz biosa ili screenshoot imaju sa ventilatorom koji cekas?
  12. Dexter013

    Ryzen 5 1600 VS I5 7400

    Na duze staze zbog veceg broja jezgara 1600x / 1600 od amd-a je daleko bolje resenje.
  13. Dexter013

    (ne)normalne cene WTF??? aka Limundo Tema

    Da prevedem za neupucene (recimo graficka karta) 1. Neispitana - (ispitana je i NE RADI) 2. Netestirana - (testirana je i NE RADI) 3. Radila je poslednji put u mojoj mašini - (dok nije crkla pa ju je izvadio i prodaje, NE RADI) 4. Verovatno ispravna - (sigurno neispravna, NE RADI) 5. Stigla iz...
  14. Dexter013

    Da li je neko naručio nešto sa games.rs?

    Pazari uzivo ili online, problema nikakvih nece biti.
  15. Dexter013

    Problem, nema se zvuka preko tv-a/hdmi, na integrisanoj grafickoj?

    Dakle ipak ne moze dvi na hdmi preko adaptera i da ima zvuk? Nikad se nisam susreo sa time pa lakse da pitam ako neko jeste.
  16. Dexter013

    Problem, nema se zvuka preko tv-a/hdmi, na integrisanoj grafickoj?

    Dakle, drugar ima apu 7670k sa Radeon R7 series gpu-om integrisanim. Povezan je tv preko sa kompom preko hdmi kabla sa dvi adapterom za pc, tv ima regularan obicaj hdmi kraj bocnut. Slike ima i sve je u redu, ali zvuka (da ga pusta tv) nema uopste, svi poslednji drajveri tureni za plocu...
  17. Dexter013

    Nabrojte mi top 10 igra za slabije racunare

    Daj lepo specifikacije kompa, pa na osnovu toga ces i da dobijes informacije, slabiji racunar je jako sirok i apstraktan pojam.
  18. Dexter013

    Cuphead

    Igra je kao dark souls, u smislu da vezba i fokus i ucenje paterna itd. rezultira lepim osecajom nakon kad tad uspeha/pobede boss-a/nivoa. Retko koje igre imaju tu satisfakciju po igraca, jer da je igra laksa taj osecaj ne bi postojao.
  19. Dexter013

    TRAŽIM - KUPUJEM - Cooler Master V8 ver2 GTS

    Obrati se CM na fejsbuku, Cooler Master Balkan ja imam taj kuler i odlican je , a trazi im odmah i kacenje za AM4, meni su ga poslali gratis jer sam kuler kupio odavno.
Vrh